Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 10 lipca 2012 
    

Crash Bandicoot - tak mógłby wyglądać dziś


Autor: Wedelek | 10:08
Fani konsoli Sony, Nintendo i Microsoftu zapewne pamiętają wesołego jamra pasiastego o imieniu Crash, który wraz ze swoją siostrzyczką i resztą ferajny postanowili dać w kość Dr. Neo Cortexowi, który chce przejąć kontrolę nad całym światem, dzięki swojej armii zmutowanych zwierzaków. Imię głównego bohatera to również tytuł popularnej gry platformowej o nazwie Crash Bandicoot, a raczej serii gier, które w ostatnich latach podbiły serca użytkowników konsoli Nintendo. Niedawno JakaPixelArt pokusił się o stworzenie trójwymiarowego świata w którym mieszkają bohaterowie gry Crash Bandicoot.

W ten sposób powstało demo, które co prawda nie jest grywalne, ale ma pokazać fanom jak gra mogłaby wyglądać, gdyby za jej produkcję zabrali się programiści i graficy 3D. W tym wypadku istotne jest również to, że demo zostało stworzone z wykorzystaniem pakietu Unreal Development Kit i silnika Unreal 3.0, stworzonego przez Epic Games, który cieszy się dużą popularnością wśród twórców.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.