Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 11 lipca 2012 
    

Zasilacze Cooler Master Silent Pro Platinum


Autor: Zbyszek | źródło: TechSpot | 19:58
Cooler Master wprowadza na rynek dwa nowe zasilacze komputerowe, dedykowane dla wymagających odbiorców. Jednostki należą do serii Silent Pro Platinum, oferują moc 550 oraz 1000W i wyróżniają się bardzo wysoką sprawnością, która w zależności od obciążenia wynosi od 89 do aż 94% (klasa 80 Plus Platinum). Uzyskanie tak wysokiej sprawności było możliwe dzięki zastosowaniu rozwiązania o nazwie Hyper Path. Zasilacze są zgodne ze standardem ATX 12V v2.31, mają jedną linie +12V oraz modularne okablowanie.

Do ich budowy wykorzystano podzespoły najwyższej jakości, w tym kondensatory zdolne do pracy w temperaturze 120 stopni Celsjusza, a typowe połączenie podzespołów wewnątrz jednostek za pomocą zwykłych przewodów zastąpiono połączeniami poprzez laminat, co zmniejsza zakłócenia i poprawia stabilność napięć.

Chłodzeniem wnętrza zajmuje się wentylator o średnicy 135mm i zmiennej prędkości obrotowej. Producent udziela na jednostki 5-letniej gwarancji. Ceny niestety nie zostały podane.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.