Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 18 czerwca 2002 
    

Nowe aparaty Sony Ericsson


Autor: DYD | źródło: 4D | 15:01
Wczoraj firma Sony Ericsson zaprezentowała aż 6 nowych modeli telefonów komórkowych. Najprostszy z nowych telefonów zaprezentowanych przez spółkę to T200 - trójzakresowy model GSM/GPRS przeznaczony na rynek masowy. Wyposażony został w przeglądarkę WAP 1.2.1 i może współpracować z aparatem cyfrowym CommuniCam MCA-10. Do dyspozycji użytkowników oddano 5 gier - Ballpop, Q, Path, Pulldown i Tennis. T200 będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i niebieskiej. Do sprzedaży trafi jeszcze w tym miesiącu.

Inne nowe modele z serii "T" to T300 - kompatybilny z aparatem CommuniCam MCA-25 model wyposażony w kolorowy wyświetlacz, klasyczne gry Atari i możliwość wysyłania MMS-ów (multimedialnych odpowiedników SMS-ów) oraz T600, w którym postawiono na miniaturyzację (aparat waży poniżej 60 g). T300 trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2002, T600 - w trzecim. Kolejna nowość to przeznaczony dla biznesmenów model T61d. Jak przystało na aparat tego typu, T61d posiada rozbudowane funkcje organizera - jego pamięć pomieści aż 500 kontaktów (istnieje możliwość przypisania każdemu z nich kilku numerów telefonów). Nawigację wśród danych (które można synchronizować z komputerem PC) ułatwiają duży wyświetlacz oraz specjalnie zaprojektowany joystick. Aparat posiada też funkcję czat, a dla zwolenników personalizacji dostępne będą różnokolorowe, wymienne obudowy. Termnin dostępności aparatów T61d: trzeci kwartał.

Sony Ericsson GM29 to z kolei dwuzakresowy aparat GSM/GPRS z rozbudowanymi opcjami komunikacyjnymi - oprócz funkcji telefonu może spełniać role faxu i modemu. Na rynek trafi w trzecim kwartale.

Ostatnia z nowości Sony Ericsson to zapowiadany już w marcu multimedialny model P800. Telefon posiada kolorowy wyświetlacz i może służyć jako odtwarzacz plików MP3 (w skład zestawu wchodzą słuchawki). Jako nośniki pamięci wykorzystuje karty Memory Stick Duo. Aby ułatwić komunikację z innymi urządzeniami elektronicznymi, wyposażono go w moduł Bluetooth. Aparat to także organizer pracujący pod kontrolą systemu Symbian OS v7.0 - dane wprowadzane są za pomocą rysika. P800 umożliwia przeglądanie stron internetowych - nie tylko WAP, ale również HTML, xHTML i cHTML. Jeśli dodamy, że pracuje w trzech zakresach częstotliwości (GSM 900/1800/1900) - dzięki czemu można z niego korzystać na pięciu kontynentach - to okaże się, że Sony Ericsson P800 jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie telefonów komórkowych, jakie kiedykolwiek powstały. Do sprzedaży trafi w okresie wakacyjnym.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.