Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 19 czerwca 2002 
    

Newsy z Sieci w skrócie


Autor: DYD | źródło: e-mail | 10:56
 • Na stronach serwisu redakcja.NET pojawiła się nowa recenzja, ukazująca najnowszą zabawkę pochodzącą ze stajni firmy Creative Labs. W lekturze, która oferujemy wam w dniu dzisiejszym, możecie dowiedzieć się niemal wszystkiego aparacie cyfrowym Creative PC Cam 600, który posiada wiele ciekawych i pomocnych funkcji. Najważniejsze z nich to możliwość robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości - 1280x960, oraz funkcja kamery internetowej.

 • Coolery Coolink, YTS i Monster Era na FrazPC, fragment: "Rozpatrując wybór pomiędzy zestawami chłodzącymi, niekoniecznie każdego stać, na zakup renomowanego i zazwyczaj dość drogiego coolera. Często jest tak, iż użytkownik, chcąc schłodzić swój procesor, niekoniecznie za aż tak wysoką cenę, decyduje się na zakup coolera, o którym w życiu jeszcze nie słyszał, zdając się jedynie na rady serwisantów, którzy nie zawsze są w stosunku do niego szczerzy. W dzisiejszym artykule dzięki firmie Magic Trade z Tych, która zajmuje się głównie sprzedażą coolerów Dr Thermal, (o których wcześniej mieliście okazję poczytać), chciałbym przeglądnąć trzy nieco tańsze, ale również mniej znane nowe coolery, które kto wie, może okażą się zarówno tanim jak i dobrym nabytkiem."

 • Chyba nikomu nie umknęła premiera nowego układu firmy Matrox. Po latach przypatrywania się walce liderów rynku układów 3D, kanadyjski koncern zdecydował się na premierę produktu, który będzie w stanie zmierzyć się najszybszymi rozwiązaniami od ATI i Nvidii. Co niesie nowego ze sobą Parhelia 512? Czy zdoła pokonać konkurencję? Jak wygląda przyszłość nowego układu Matrox'a? Dowiecie się tego czytając nowy artykuł na łamach serwisu SiLAB.

 • Wczoraj ukazało się uaktualnienie baz danych wirusów (łącznie baza liczy już 61353 wirusów) dla oprogramowania antywirusowego firmy Symantec. Z najnowszych definicji (3.33 MB) mogą skorzystać użytkownicy produktów z rodziny Norton AntiVirus. Plik można też pobrać z naszego serwera FTP.

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.