Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 8 sierpnia 2012 
    

Nowy Sony Xperia T - specyfikacja i zdjęcia


Autor: Wedelek | 14:44
Do sieci trafiły nowe zdjęcia smartfona Sony Xperia T, wcześniej znanego jako model Mint. Patrząc na obrazki załączone poniżej, nie trudno zauważyć, że telefon jest już gotów i zapewne niebawem wkroczy do sklepów. Zdjęcia to jednak nie wszystko, bo znacznie ciekawiej od wyglądu smartfona, prezentuje się jego specyfikacja techniczna, która również trafiła do sieci. Dowiadujemy się z niej, że telefon otrzyma 4,6-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960, taktowany zegarem 1.5 GHz, 1GB pamięci RAM oraz 16 GB dysk SSD, którego pojemność można powiększyć dzięki kartom SD.

Producent nie zapomniał też o module NFC, obsłudze DLNA oraz odpowiednio dobrym aparacie, który w modelu Xperia T będzie mieć 13MP, co oczywiście wystarczy by nagrywać filmy w jakości 1080p. Całość będzie pracować pod dyktando systemu Android 4.0.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.