Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 16 sierpnia 2012 
    

Kolejne szczegóły na temat smartfona Galaxy Note II


Autor: Wedelek | źródło: Phone Arena, inne | 09:50
(2)
Pierwszy smartfon Galaxy Note wyglądem przypominał Galaxy SII, ale był od niego znacznie większy, bo producent chciał zaoferować użytkownikom produkt, który wypełniłby lukę rynkową pomiędzy telefonem a tabletem internetowym. Telefon został ciepło przyjęty, więc Samsung postanowił stworzyć jego następcę - model Galaxy Note II. Wspomniany smartfon odziedziczy po serii Galaxy wygląd, a więc będzie podobny do modelu SIII, z tym, że jego gabaryty są znacznie większe. Winowajcą takiego stanu rzeczy jest ogromny, bo 5,5 -calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, zamontowany w Galaxy Note II.

Producent zadbał, żeby wydajność Galaxy Note II była na odpowiednim poziomie i wsadził do środka czterordzeniowy procesor Exynos, pracujący z zegarem 1.5GHz i wspierany przez 1.5GB pamięci RAM. Wzorem innych, TOP'owych telefonów z Androidem, dysk SSD w tym modelu będzie można powiększyć za pomocą kart micro SD. W Galaxy Note II za wykonywane zdjęcia odpowiedzialny będzie aparat o rozdzielczości 8MP, zdolny nagrywać wideo w jakości 1080p, rejestrując w ciągu sekundy 60 klatek. Warto również wspomnieć, że w Note II zostanie zastosowany "elastyczny" wyświetlacz, który podczas upadku mógłby się nieco wygiąć, zmniejszając tym samym ryzyko jego uszkodzenia. Nie zabraknie również dobrze znanego nam z pierwszego Note'a rysika.

Oficjalna prezentacja Galaxy Note II nastąpi podczas tegorocznych targów IFA, które ruszą 31 sierpnia.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. HMMMM (autor: Paweł27 | data: 16/08/12 | godz.: 10:35)
    Fajny. Szkoda że nie podają jeszcze wymiarów całości. I tylko nie biały :(

  2. @up (autor: Wedelek | data: 16/08/12 | godz.: 15:41)
    Na oko 9-10cm szerokości toto ma i hm około 16cm wysokości, ale jak wiadomo to jest na szybko i bez gruntownych pomiarów, ale na bazie rendera można było by w miarę precyzyjnie określić ile ma...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.