Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 25 czerwca 2002 
    

Nowa hybryda Kyocery


Autor: DYD | źródło: 4D | 23:13
Jeszcze w tym roku Kyocera zaatakuje rynek kolejną hybrydą telefonu komórkowego i handhelda. Poprzedni komunikator Kyocery - QCP 6035 - sprzedał się w 250 tys. sztuk. Jednak od jego premiery upłynęły już ponad 2 lata i japoński producent postanowił przygotować nowe urządzenie tego typu - hybrydę oznaczoną jako Kyocera 7135 Kyocera 7135 ma być przede wszystkim telefonem komórkowym, a funkcje handhelda stanowić mają jedynie dodatek. Jak wynika jednak z ujawnionych informacji, będzie to dodatek bardzo rozbudowany.

Urządzenie jest wyposażone w kolorowy wyświetlacz i - podobnie jak QCP 6035 - działa pod kontrolą Palm OS. Tym razem jest to wersja 4.1. W skład wyposażenia Kyocery 7135 wchodzi 16MB pamięci i sloty na karty Secure Digital oraz MultiMediaCard. Komunikator posiada wbudowany odtwarzacz plików MP3 i w rywalizacji z podobnymi urządzeniami innych firm - np. Handspringiem Treo - niewątpliwie może być to argument przemawiający za produktem Kyocery. Co więcej, Kyocera 7135 umożliwia prowadzenie dźwiękowego notatnika. Urządzenie posiada również układ GPS, otwierający możliwości dla wszelkich usług związanych z pozycjonowaniem i nawigacją. Oczywiście nie brakuje też tradycyjnych opcji, takich jak notes, terminarz czy książka adresowa. Komunikator jest wyposażony w internetowe przeglądarki WAP i HTML, a dołączone oprogramowanie umożliwia przeglądanie i modyfikację dokumentów MS Office. Kyocera 7135 może też służyć jako bezprzewodowy faks i modem. Przewidywana cena urządzenia to 500 - 600 USD.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.