Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 2 października 2012 
    

GeForce GTX 680 Elsa z hybrydowym systemem chłodzenia


Autor: Zbyszek | źródło: WCCFTech | 18:35
Elsa wprowadziła do sprzedaży karty graficzne GeForce GTX 680 w autorskiej wersji z hybrydowym systemem chłodzenia. Karty mają układ GK104 z 1536 procesorami strumieniowymi i są oferowane w dwóch wersjach - z 2 GB lub 4 GB pamięci. Częstotliwości taktowania zostały fabrycznie zwiększone - taktowanie układu graficznego wynosi 1006 MHz standardowo i aż 1124 MHz w trybie GPU Boost, natomiast pamięć działa z szybkością 6280 MHz (efektywnie). Odprowadzaniem ciepła zajmuje się cooler Arctic Accelero Hybrid będący połączeniem klasycznego systemu chłodzenia z systemem chłodzenia za pomocą cieczy.

Według producenta karty oferują nie tylko wyższą wydajność niż wersje referencyjne, ale także zachowują o 20 stopni Celsjusza niższą temperaturę pracy i wydzielają szum o natężeniu niższym aż o 21 decybeli.

Akceleratory są już dostępne w Japonii, na rodzimym rynku producenta, w cenach wynoszących w przeliczeniu około 830 USD za wersję z 2 GB pamięci i około 930 USD z model wyposażony w 4 GB pamięci.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.