Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 26 czerwca 2002 
    

Projektory dla kina w domu


Autor: DYD | źródło: 4D | 16:55
(1)
Firma AVC Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty dwa nowe projektory EPSON. Modele TW100 i TS10 są dedykowane dla zestawów kina domowego. EPSON TW100 został wyposażony w matrycę 16:9, dzięki czemu filmy w formacie kinowym wyświetlane są w rzeczywistym rozmiarze - bez konieczności skalowania obrazu. W ten sposób wykorzystywane są wszystkie piksele. Siła światła 700 ANSI lumenów i wysoki współczynnik kontrastu (600:1) gwarantują czysty obraz. Drugi model - EPSON TS10 - dysponuje siłą światła 700 ANSI lumenów, przy kontraście 500:1. Został wyposażony w matrycę LCD w standardowym formacie 4:3. Obydwa modele pozwalają na uzyskanie obrazu o przekątnej od 30 do 300 cali.

Nowe modele EPSONA przygotowano z myślą o pracy w warunkach domowych. Dlatego oprócz znakomitych parametrów pracy posiadają też inne - z perspektywy przeciętnego użytkownika nie mniej ważne - zalety: są małe, ciche i łatwe w obsłudze. Oferują pełną kompatybilność z szeroką gamą urządzeń analogowych i cyfrowych - za ich pośrednictwem można oglądać telewizję, filmy z magnetowidu czy DVD, grać na konsoli i prowadzić prezentację z komputera. Projektory są także zgodne ze standardem HDTV. Po podłączeniu do źródła obrazu, TW100 i TS10 rozpoznają sygnał i - wyręczając użytkownika - automatycznie dopasowują wszystkie ustawienia.

Kolejną przydatną opcją jest 5 predefiniowanych ustawień kolorów - przygotowano konfiguracje zoptymalizowane pod kątem wszystkich zastosowań: od filmów, przez gry wideo, na współpracy z urządzeniami zgodnymi ze standardem sRGB kończąc.

Wymiary projektorów EPSON TW100 i TS10 to 349 x 114 x 276 mm (wraz z obiektywem) . Waga - 4,2 kg. Dzięki takim gabarytom, nowe urządzenia firmy EPSON są całkowicie mobilne - przeniesienie sprzętu z jednego pomieszczenia do drugiego nie stanowi żadnego problemu. Dostępny jest także specjalny uchwyt, który pozwala na podwieszenie projektora pod sufitem. Oprócz pewnego zamocowania, zapewnia on możliwość precyzyjnej regulacji położenia projektora.

Obydwa modele objęte są 3-letnią gwarancją producenta. EPSON TW100 kosztuje 23 490 PLN, EPSON TS10 - 13 990 PLN (ceny netto dla klienta końcowego).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. komentarz (autor: Michaelo-brak rejestracji | data: 26/06/02 | godz.: 21:42)
    no fajne te projektorki tylko maja jedna ogromna wade.................cena mnie przeraza. wiem ze kazdy domator i kinoman chcialby posiadac takie urzadzenie(ja zbieram na to )ale czasem ejst milo pomarzyc.naprawde malo jest ludzi ktorzy wyloza tyle kasy na takie cacko pozdrawiam

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.