Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 26 czerwca 2002 
    

Nowa seria skanerów płaskich hp


Autor: DYD | źródło: e-mail | 17:36
Firma Hewlett-Packard przedstawia serię nowych, zgodnych z najnowszymi tendencjami, modeli płaskich skanerów cyfrowych. Uurządzenia do skanowania oferują użytkownikom indywidualnym możliwość utrwalania, przechowywania, przetwarzania oraz wymiany przez Internet zdjęć lub dokumentów. Skanery hp scanjet 3500c, 3530c i 3570c są przeznaczone dla użytkowników, którzy planują niewielkie wydatki na tego rodzaju sprzęt. Do urządzeń dołączane jest oprogramowanie do przetwarzania zdjęć i obrazów cyfrowych HP Photo & Imaging, które opracowano z myślą o osobach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z cyfrowym przetwarzaniem obrazów. Aplikacja ta oferuje wiele możliwości kreatywnej pracy z obrazem za pośrednictwem interfejsu cechującego wszystkie nowe produkty HP do cyfrowego przetwarzania obrazów.

Model hp scanjet 3570c pozwala początkującym użytkownikom uzyskać dobrej jakości skany zdjęć, slajdów i negatywów. Negatywy i slajdy 35-milimetrowe skanuje się za pomocą wbudowanej przystawki do przeźroczy. Skaner jest wyposażono w cztery wygodne w obsłudze przyciski (skanowanie, kopiowanie, poczta elektroniczna i funkcja HP Memories Disc Creator). Pliki powstałe po zeskanowaniu zdjęć, tekstu, rysunków lub przedmiotów trójwymiarowych można wydrukować, przesłać pocztą elektroniczną lub umieścić w sieci WWW. Funkcja HP Memories Disc Creator pozwala szybko i łatwo, tj. za jednym naciśnięciem przycisku, tworzyć multimedialne pokazy slajdów opatrzone ścieżką dźwiękową. Skaner hp scanjet 3530c będzie dostępny wyłącznie w Europie. Również ten model wyposażono w cztery wygodne przyciski (skanowanie, kopiowanie, poczta elektroniczna, funkcja HP Memories Disc Creator), zapewniające łatwość obsługi urządzenia i znakomitą jakość skanowania.

Model HP Scanjet 3500c pozwala skanować z fotograficzną jakością przy realizacji różnorodnych projektów twórczych. Ten niewielki skaner pozwala uzyskać ostre i żywe obrazy o rozdzielczości 1200 dpi i 48-bitowej głębi koloru, które następnie można wydrukować, wysłać pocztą elektroniczną lub umieścić w sieci WWW. Dzięki trzem przyciskom (skanowanie, kopiowanie, poczta elektroniczna) można z łatwością zrealizować dowolny projekt twórczy.

Skanery hp scanjet 3500c współpracują z komputerami PC oraz Macintosh. Będą one dostępne w sprzedaży od 1 lipca 2002 r.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.