Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 27 czerwca 2002 
    

PowerQuest Drive Image 2002


Autor: DYD | źródło: Rowland | 16:05
Firma PowerQuest, dostawca niezawodnych rozwiązań w zakresie zarządzania pamięcią masową, wprowadziła na rynek Drive Image 2002, najnowszą wersję oprogramowania do kopiowania dysku twardego. W razie awarii komputera zapewnia on bezpieczeństwo danych i programów na dysku twardym oraz umożliwia ich szybkie odtworzenie. Dzięki Drive Image 2002 nawet początkujący użytkownik może łatwo wykonać kopie zapasową dysku - także na płytach CD-ROM i CD-RW, oraz w dowolnym momencie przywrócić wcześniej zapisany stan komputera. Z pomocą wygodnych kreatorów użytkownik może teraz wydzielić część dysku pod kopie zapasowe i zmieniać wielkość partycji bez potrzeby korzystania z innego oprogramowania. Nowy Drive Image 2002 pozwala na zapisanie i odczytywanie kopii także z dysku sieciowego. Drive Image 2002 zawiera również nowy eksplorator plików, który daje dostęp do plików w systemach FAT, FAT32, czy NTFS, także tych w ukrytych partycjach. Kopie dysku twardego mogą być łatwo przenoszone i usuwane, niezależnie od rodzaju partycji, na której je umieszczono.

Podobnie, jak poprzednia wersja, Drive Image 2002 umożliwia zaplanowanie regularnych backupów, eliminując tym samym potrzebę ręcznego inicjowania procesu klonowania. Drive Image przechowuje preferencje użytkownika systemu, tak więc użytkownik nie musi na nowo konfigurować systemu po awarii komputera. Drive Image duplikuje cały twardy dysk, łącznie z danymi, apliakcjami i systemami w jeden obraz, co w konsekwencji oszczędza czas, jaki użytkownik musiałby spędzić na instalowaniu wszystkiego od nowa.

Drive Image 2002 daje możliwość zabezpieczenia partycji, jak i całego dysku twardego na dyskietkach ZIP i Jaz. Działa z nagrywarkami płyt CD-R/W podłączonymi przez IDE, SCSI i karty PCMCIA, obsługuje systemy plików FAT, FAT32, NTFS i Linux Ext2/Swap.

Drive Image 2002 jest kompatybilny z Windows XP, Windows 2000 (Professional), Windows Me, Windows NT Workstation 4.0 i Windows 95/98. Wymagania systemowe: 20 MB, procesor kompatybilny z Pentium.

Drive Image 2002 jest dostępny u dealerów lub u autoryzowanego dystrybutora oprogramowania PowerQuest w Polsce - SoftPoint Sp. z o.o.. Więcej informacji na temat Drive Image 2002 można zanaleźć pod adresem www.powerquest.com. Zarejestrowani użytkownicy poprzedniej wersji Drive Image mogą również zakupić aktualizacje oprogramowania.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.