Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Czwartek 25 października 2012 
    

Jest już Medal of Honor Warfighter: teraz walczymy z terrorystami


Autor: DYD | 11:05
(12)
Electronic Arts od dziś oferuje u nas w kraju kolejną część sagi Medal of Honor Warfighter, którego premiera na PC, Xbox 360 i PlayStation 3 obyła się z szybko wypuszczonym patchem z pokaźną listą poprawek. EA korzysta z platformy Origin i za jej pośrednictwem możemy uczestniczyć w nowej kampanii dla pojedynczego gracza lub w trybie rozgrywki wieloosobowej z udziałem maksymalnie 20 graczy w walkach 10 na 10. W dalszej części kilka screenów z nowego MoH-a.

Za zgodą Ministerstwa Obrony Narodowej to właśnie w naszych żołnierzy GROM będą mogli wcielić się gracze z całego świata. Jest to jeden z elementów promocji Wojska Polskiego na arenie międzynarodowej.

Gra jest w pełni zlokalizowana, mamy zarówno polskie dialogi oraz napisy. 
Medal of Honor Warfighter (kliknij, aby powiększyć)


 
Medal of Honor Warfighter (kliknij, aby powiększyć)


 
Medal of Honor Warfighter (kliknij, aby powiększyć)


 
Medal of Honor Warfighter (kliknij, aby powiększyć)


 
Medal of Honor Warfighter (kliknij, aby powiększyć)


 
Medal of Honor Warfighter (kliknij, aby powiększyć)


 
Medal of Honor Warfighter (kliknij, aby powiększyć)


 
Medal of Honor Warfighter (kliknij, aby powiększyć)
Medal of Honor Warfighter powstał w oparciu o przeżycia członków formacji specjalnych Tier 1 i wydarzenia, mające miejsce podczas prawdziwych operacji antyterrorystycznych na całym świecie dając fanom serii możliwość wzięcia udziału we współczesnych operacjach elitarnych jednostek U.S. Army. Gracz znajduje się w samym środku bezwzględnej i brutalnej wojny z globalnym terrorem. Medal of Honor Warfighter zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na świecie. Amerykańskie operacje antyterrorystyczne to nie wszystko – w trybie wieloosobowym można zmierzyć się z innymi graczami w rozgrywce z udziałem sił specjalnych z różnych krajów – w tym polską elitarną jednostką GROM!

Decyzja o umieszczeniu w grze naszej elitarnej jednostki zapadła w Stanach Zjednoczonych. Zapytano głównych konsultantów gry – członków Navy Seal o to, którą jednostkę specjalną na świecie jako jedyną umieściliby w trybie fabularnym gry i w 7 na 7 odpowiedziach wymieniono właśnie GROM. Nasza formacja specjalna, wyróżniła się już niejednokrotnie walcząc u boku Amerykanów w misjach w Afganistanie czy Iraku.

Zgodę na wykorzystanie wizerunku żołnierzy Grom wydało Polskie Ministerstwo Obrony Narodowej: ”W ten sposób chcemy promować wśród młodych ludzi Wojsko Polskie, którego częścią jest jednostka specjalna Grom” powiedział na spotkaniu prasowym płk Piotr Gąstał, dowódca GROM.

„Gdy usłyszeliśmy że Danger Close chciałoby wykorzystać GROM w ich nowej grze – byliśmy naprawdę zaskoczeni” – powiedział Hubert Hatłas z Electronic Arts Polska. „Zdawaliśmy sobie sprawę, że to przełomowa chwila w historii polskich gier oraz że nasza jednostka została wyróżniona na tle innych państw. Jednocześnie wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo dużo pracy. Zrobiliśmy wszystko, aby GROM był żywą promocją naszego kraju, dbaliśmy o to aby każdy element, począwszy od techniki przeładowania magazynka aż po naszywkę Polski Walczącej został idealnie odwzorowany przez studio w USA. I to się udało! Mamy nadzieję, że osoby grające w naszą grę za granicą z czystej ciekawości sprawdzą, co znaczy znak na ramieniu polskiego żołnierza poznając tym samym część naszej historii” – dodał.

Dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, obejmującej zarówno tekst, jak i dubbing, najnowsza produkcja kalifornijskiego studia Danger Close oferuje graczom wartką akcję i dramatyczną historię w trybie kampanii fabularnej oraz możliwość toczenia emocjonujących potyczek w ramach rozgrywki wieloosobowej. Całości dopełnia wspaniała oprawa wizualna, stworzona na bazie technologii Frostbite 2, znanej m.in. z Battlafield 3.

Fabuła gry stworzona przez byłych operatorów formacji Delta Force i Navy Seal zapewni godziny wspaniałej, emocjonującej zabawy, zabierając graczy w najniebezpieczniejsze regiony globu i stawiając ich naprzeciw najniebezpieczniejszych wrogów, z jakimi mierzyli się dotąd żołnierze jednostek specjalnych. Tryb wieloosobowy umożliwi natomiast wcielenie się w rolę żołnierzy 12 jednostek specjalnych z 10 krajów świata, w tym wiernie odwzorowanych operatorów polskiego GROM oraz formacji takich, jak Navy Seal, Delta Force, czy SAS.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. A Amazon (autor: Dhoine | data: 25/10/12 | godz.: 11:24)
  wysyla MoH w kopertach z... Sami zobaczcie:
  https://twitter.com/.../261188129782890496/photo/1
  Cute & Sweet :)


 2. Reklama (autor: OSTVegeta | data: 25/10/12 | godz.: 12:57)
  Fajnie, że reklamują możliwość gry oddziałem GROM ale dlaczego wykorzystują symbol Polski Walczącej. Przecież to nie jest II Wojna Światowa. Razi trochę po oczach

 3. ... Bitwa pod Wiedniem i sztandar, teraz to... (autor: SebaSTS | data: 25/10/12 | godz.: 13:33)
  ... jak nie w tą mańkę to w tamtą ;-D
  ... Moim zdaniem to nie obraza tylko komplement... Naród , który zna swoją historię...


 4. @ 2 (autor: Okota | data: 25/10/12 | godz.: 13:49)
  Pisalem im o tym jak testowalem gre... powiedzieli ze dodalibo tak moga i tego nie zmienia...

 5. Fajnie że zostaliśmy tak wyróżnieni (autor: Krotock | data: 25/10/12 | godz.: 14:15)
  Ciekawe, czy wpłynie to jakoś na sprzedaż gry w naszym kraju.

 6. @ 2 & 4 - PW (autor: b0unc3r82pl | data: 25/10/12 | godz.: 15:27)
  Symbol PW jest w grze dlatego, ze sami żołnierze GROMu używają tego symbolu. Utożsamiają się z nim, jak i z poprzednikami go używającymi. I nie ma to nic wspólnego z reklama, z naszą piękną - acz krwawą - historią...

 7. @ 2 (autor: antrax | data: 25/10/12 | godz.: 15:52)
  Raziło by w oczy gdyby mieli CHWDP zamiast PW

 8. 6 pewnie ma racje (autor: RusH | data: 25/10/12 | godz.: 16:39)
  tak jak dumny oddzial US Marines utozsamiajacy sie z SS
  http://media.zenfs.com/...be04060f6a706700ef26.jpg

  http://news.yahoo.com/...fghanistan-185101573.html


 9. adla mnie to... (autor: Grzechuu | data: 25/10/12 | godz.: 18:37)
  kopia bf3, zrobili engine i teraz będzie wysyp

 10. fabula (autor: RusH | data: 25/10/12 | godz.: 23:09)
  jest dziecinnie denna, wyroslem juz z tego "my jestesmy dobrzy, oni zli, zabijmy ich wszystkich"

  smieszne ze chyba nawet tlumacza ta glupota bolala, bo nie przetlumaczyl war on terror :)


 11. PW to nieoficjalna (nieregulaminowa) naszywka używana przez żołnierzy GROM (autor: bwana | data: 26/10/12 | godz.: 09:54)
  Żeby daleko nie szukać, my (tzn. Warsaw Spartans) na kaskach też mamy nalepki z symbolem Polska Walcząca.

 12. najśmieszniejsze jest to podniecanie się GROM w MoH (autor: TheW@rrior | data: 26/10/12 | godz.: 13:48)
  Który jest jedynie dodatkowym skinem na multi. Nic w singlu nie ma z tym związanego i wątpię by EA rozmawiało z kimś z GROMu jako jednostki.
  Dobra reklama dla PL i samego GROMu ale także dobra reklama dla MoH w Polsce. Ludzie to kupią by zobaczyć GROM w nowym FPS i pewnie się zawiodą że to jedynie skin na multi a w single jak zwykle marines/navy seals.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.