Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Czwartek 25 października 2012 
    

Gigabyte Aivia Osmium mechaniczna klawiatura dla graczy


Autor: DYD | 18:01
Gigabyte wprowadził do sprzedaży klawiaturę mechaniczną - Aivia Osmium. Klawiatura wykonana została z wysokiej jakości materiałów, między innymi z Osmu, metalu z rodziny platynowców. Dodatkowym atutem są przełączniki mechaniczne typu Cherry Red oraz port USB 3.0. Ponadto produkt Gigabyte wspiera technologię anti-ghosting, dzięki której klawiatura poprawnie odczytuje wiele klawiszy naciśniętych w tym samym momencie. Sugerowana cena detaliczna klawiatury Aivia Osmium wynosi 435 PLN brutto.

Klawisze są odpowiednio wyprofilowane i wyróżniają się zoptymalizowaną siłą nacisku 45g. Ich skok został zredukowany do 2mm, co zmniejsza czas reakcji i powoduje, że praca klawiatury staje się cicha. Źywotność klawiszy wedle danych producenta wynosi do 50 milionów naciśnięć.

Klawiatura mechaniczna Aivia Osmium wykorzystuje silnik Gigabyte GHOST pozwalający na definiowanie zaawansowanych makr. Interfejs do konfiguracji pozwala na zapisywanie i przełączanie pomiędzy profilami a każdy z nich możemy zdefiniować dla różnych gier. Klawiatura wyposażona jest w pięć pojedynczych klawiszy makr oraz pięć różnych profili gier dostosowywanych do indywidualnych preferencji. A rozbudowane oprogramowanie pozwala na przechowywanie do 70 makr.

Nowym elementem klawiatury są dwa analogowe, podświetlane pokrętła służące do kontrolowania głośności i poziomu podświetlenia klawiszy. Dodatkowo Osmium jest wyposażona w dostawianą podpórkę pod nadgarstek.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.