Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 26 października 2012 
    

µTorrent 3.x.x - nowa wersja klienta sieci BitTorrent


Autor: DYD | 09:48
(1)
W sieci pojawiła się nowa wersja (3.2.1 build 28086) popularnego klienta sieci BitTorrent o nazwie µTorrent. Program oznaczony numerkiem 3 oferuje nowy jeszcze bardziej minimalistyczny design, jest bardziej stabilny i zawiera kilka nowych funkcji, które zwiększają jego użyteczność. Nowy µTorrent pozwala na jednoczesne wysyłanie i pobieranie materiału wideo, komentowanie i wystawianie ocen dla pobranych plików, a także szybkie dodanie do kolejki wysyłania plików z naszego dysku metodą przeciągnij i upuść. W takim wypadku program sam generuje linki, które pozwalają na łatwe pobranie udostępnianych elementów.

Dodano również możliwość zdalnego kontrolowania programu za pośrednictwem strony remote.utorrent.com lub specjalnie przygotowanej aplikacji dla smartphone’ów z systemem Android. Programiści przygotowali także specjalny tryb mobilny w którym µTorrent można 'odpalić' z dowolnej pamięci masowej.Program dla systemów z rodziny Windows można pobrać z tej strony. Są tam także wersje nowsze jednak w fazie Beta lub Alpha.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Ehhh (autor: Remedy | data: 30/10/12 | godz.: 14:23)
    Zmiany ciągle na gorsze, głupszy interface, niepotrzebne pierdoły typu aplikacje itd. Ten program już dawno temu przestał potrzebować nowych wersji, był skończony/kompletny. Teraz Bittorrent, który jest jego właścicielem na siłę próbuje naprawić coś, co nigdy nie było zepsute. :/

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.