Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 6 listopada 2012 
    

Antec i jego akcesoria audio do urządzeń mobilnych


Autor: DYD | 14:46
(1)
Firma Antec znana głównie z produkcji obudów i zasilaczy PC debiutuje na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych, wprowadzając szereg produktów audio z nowej serii Antec Mobile Products (a.m.p). Wśród nowych modeli znalazły się: przenośny głośnik (SP1), bezprzewodowe słuchawki z odbiornikiem Bluetooth (iso), odbiornik Bluetooth (gain) oraz słuchawki dokanałowe (dBs). Urządzenia dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

Antec SP1 to przenośny głośnik o łącznej mocy 6 W (RMS), który łączy się z urządzeniami mobilnymi dostępnymi w odległości 10 metrów. Produkt wykorzystuje technologię Bluetooth 2.1 EDR, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi użytkownik może odebrać telefon i prowadzić rozmowę w trybie głośnomówiącym. SP1 wyposażono w litowo-jonową baterię 1500 mAh, która pozwala na około 10 godzin odtwarzania muzyki (przy średniej głośności). Baterię można ładować przez port Micro USB. Urządzenie waży zaledwie 380 g, a jego wymiary to 84 mm (wys.) x 184 mm (szer.) x 58 mm (dł.). SP1 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej, zielono-białej oraz biało-różowej.

Antec iso to zestaw składający się z dokanałowych słuchawek z aktywną redukcją szumu i odbiornika HD Bluetooth w standardzie 3.0 EDR. Iso działa w promieniu 10 metrów, a litowo-polimerowa bateria ładowana przez kabel Micro USB pozwala na około 8 godzin odtwarzania muzyki i wytrzymuje do 200 godzin w trybie czuwania. Odbiornik wyposażono w mikrofon, a przyciski funkcyjne umożliwiają odebranie rozmowy telefonicznej, regulację głośności, pauzowanie lub przełączanie odtwarzanych plików. Antec iso waży zaledwie 25 g, a wymiary odbiornika to 40 mm (wys.) x 23 mm (szer.) x 15 mm (dł.). W zestawie znajdują się silikonowe nakładki do uszu w trzech rozmiarach. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-czerwonej i czarno-czerwonej.

Antec gain to odbiornik w formie klipsa wyposażony w technologię HD Bluetooth w wersji 3.0 EDR, do którego użytkownik może podpiąć dowolny zestaw słuchawkowy. Urządzenie odbiera sygnał w odległości 10 metrów, a litowo-jonowa bateria ładowana przez kabel Micro USB pozwala na około 6 godzin pracy i wytrzymuje około 140 godzin w trybie czuwania. Gain ma wbudowany mikrofon umożliwiający łatwe prowadzenie rozmów telefonicznych, a przyciski funkcyjne umieszczone w górnej części ułatwiają obsługę plików odtwarzanych z urządzenia mobilnego. Produkt dostępny jest w kolorach: czarnym, niebieskim, fioletowym, białym lub różowym.

Antec dBs to dokanałowe słuchawki podpinane złączem mini jack 3,5 mm. Zastosowane w dBs głośniki typu driver o średnicy 10 mm mają pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, impedancję na poziomie 32 omów oraz czułość 98 dB/mW. Słuchawki ważą zaledwie 15 g. Kabel o długości 120 cm pokryty jest nylonowym oplotem, który poprawia wytrzymałość i zapobiega plątaniu się przewodu. Dostępne jest pięć wersji kolorystycznych produktu: czarno-czerwona, czarno-biała, szaro-biała, biało-różowa i zielono-biała.


(kliknij, aby w powiększyć)


Sugerowane ceny detaliczne produktów wynoszą:

Antec SP1 - 319 zł
Antec iso - 319 zł
Antec gain - 129 zł
Antec dBs - 79 zł

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. cytat: głośnik typu driver (autor: ditomek | data: 6/11/12 | godz.: 15:04)
    ale głupota, kto takie bzdury pisze?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.