Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 28 czerwca 2002 
    

Post-romański MMORPG


Autor: DYD | źródło: 4D | 13:29
Firma Mythic Entertainment, twórca jednej z najbardziej znanych sieciowych gier RPG "Dark Age of Camelot", zaanonsowała nowy projekt. Gra "Imperator" będzie rozgrywać się w alternatywnym uniwersum, w którym Imperium Rzymskie nigdy nie upadło... Kilka dokonanych przez Mythic zmian w historii i losy Cesarstwa potoczyły się zupełnie inaczej - nie tylko nigdy nie rozpadło się, ale swoim władaniem objęło całą Ziemię i wkroczyło w erę podobojów kosmicznych. W czasach, w któych rozgrywać będzie się akcja "Imperatora", władza Rzymu obejmuje już wiele planet. Każda z nich ma swój klimat, faunę, florę oraz oczywiście inteligentnych mieszkańców, którzy stworzyli oryginalną kulturę.

Mythic - wyraźnie ośmielone sukcesem "Dark Age of Camelot", które ma 200 tys. aktywnych subskrybentów - oczekuje, że nowy projekt wyznaczy nową definicję gatunku MMORPG. Choć gra jest jeszcze na wczesnym etapie rozwoju i nie wiadomo dokładnie, kiedy nastąpi jej premiera, oczywiste jest, że na rynku gier sieciowych robi się coraz ciaśniej. Przed "Imperatorem" staje więc wyjątkowo trudne zadanie, zwłaszcza, że ze względu na tematykę gra będzie rywalizować z tworzonym przez Sony i LucasArts "Star Wars Galaxies". Jednak Mark Jacobs, prezes Mythic, nie boi się konkurencji. "Kiedy rozpoczynaliśmy prace nad 'Dark Age of Camelot', wszyscy w branży uważali, że zwariowaliśmy chcąc konkurować z Electronic Arts, Microsoftem i Sony. Skazywano nas na porażkę. Nasz sukces pokazał, że było inaczej".

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.