Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 12 listopada 2012 
    

Problemy wieku 'dziecięcego' tabletu Surface


Autor: Wedelek | źródło: Softpedia | 10:16
(2)
Tuż po premierze iPhone 5 wokół smartfona Apple zawrzało, w wyniku napływających od użytkowników skarg na jakość wykonania obudowy - ścierająca się farba, oraz niedopracowane oprogramowanie. Podobnych błędów nie ustrzegł się również Microsoft, który konstruując swój tablet Surface popełnił kilka błędów. Najpoważniejszym z nich jest nieprzemyślany do końca mechanizm łączący tablet z dodatkową klawiaturą. Co prawda spełnia od swoje zadanie bez zarzutu, ale wystarczy chwila nieuwagi przy rozłączaniu obu tych części, by uszkodzić obudowę tabletu.

Co prawda nie "zabije" to Surface'a, ale negatywnie wpływa na jego wygląd. Drugi ze zgłaszanych mankamentów również jest związany z estetyką, którą psuje łatwo ścierające się logo, umieszczone z tyłu obudowy. Swoją wpadkę uznał już Microsoft, który bez zbędnych dyskusji przyjmuje wszystkie zgłaszane do reklamacji tablety.

Wymiana gwarancyjna nie rozwiązuje jednak ostatniego, wykrytego przez użytkowników problemu. Dotyczy on oprogramowania i zapewne zostanie rozwiązany poprzez stworzenie odpowiedniej łatki. Surface ma bowiem nieprzyjemny zwyczaj do spontanicznego wyciszania dźwięku w najmniej oczekiwanych momentach. Na razie nie wiadomo co jest tego przyczyną, ale problem zauważyło wielu użytkowników tabletu. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. cos jeszcze jest z lcd (autor: RusH | data: 12/11/12 | godz.: 10:48)
    ifixit chyba zrobil teardown i okazalo sie ze panel ma fizycznie miniejsza rozdzielczosc niz podaje m$

  2. Czy on ... (autor: Muchomor | data: 12/11/12 | godz.: 12:02)
    ... czasem nie ma zaokrąglonych rogów?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.