Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 13 listopada 2012 
    

Bezprzewodowa transmisja z aparatu z kartą Transcend Wi-Fi SD


Autor: DYD | 15:40
Transcend poinfomrował o wprowadzeniu kart Transcend SDHC Class 10 Wi-Fi w pojemnościach 16 i 32 GB. Po umieszczeniu karty w odpowiednim aparacie można bezprzewodowo przenosić zdjęcia lub filmy do komputera i urządzeń mobilnych, a także udostępniać je w Internecie. Prezentowana karta może działać w dwóch trybach. Tryb Direct Share jest automatycznie aktywowany po włączeniu aparatu i umożliwia natychmiastowe udostępnienie zdjęć w sieci bezprzewodowej. Tryb Internet Mode pozwala na połączenie się z Internetem za pośrednictwem pobliskiego hot spotu lub połączenia udostępnionego np. przez smartfon.

Podczas pracy w trybie Internet Mode można szybko pobrać wybrane zdjęcia z karty i wysłać je e-mailem lub umieścić na swoim profilu w serwisie społecznościowym. Tryby pracy przełączane są przy użyciu dedykowanej aplikacji Wi-Fi SD. Jest to aplikacja zaprojektowana pod urządzenia z systemami iOS i Android, umożliwiająca automatyczne sortowanie zdjęć według popularnych kategorii oraz wyposażona w funkcję Shoot & View. Pozwala ona na błyskawiczne przesłanie zrobionego zdjęcia do smartfona czy tabletu, gdzie następnie możne je edytować i udostępnić znajomym w pożądanej postaci.

Aplikację Wi-Fi SD można bezpłatnie pobrać w App Store, Google Play oraz w Amazon Appstore.

Sugerowana cena brutto karty Transcend SDHC Class 10 Wi-Fi o pojemności 16GB to 225 PLN oraz 325 PLN za wersję 32GB. Prezentowane karty objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Specyfikacja Transcend Wi-Fi SD:

Model: Wi-Fi SDHC Class 10
Pojemność: 16 GB, 32 GB
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 32 mm x 24 mm x 2.1 mm
Interfejs bezprzewodowy Wi-Fi 802.11b/g/n
Szyfrowanie Wi-Fi: WEP/WPA/WPA2* (w trybie Direct Share karta obsługuje tylko szyfrowanie WPA2)
Temperatura pracy: 0°C do 60°C
Kompatybilność Pełna lista aparatów kompatybilnych z kartą dostępna pod adresem: uk.Transcend-info.com
Kompatybilność aplikacji Wi-Fi SD:iPhone (3GS, 4, 4S z iOS 5.0+) oraz iPad, urządzenia z systemem Android 2.2 lub nowszym

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.