Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 2 lipca 2002 
    

Domowe kino na PLUS


Autor: DYD | źródło: 4D | 14:01
Za pośrednictwem firmy AVC na polski rynek trafia nowy projektor multimedialny japońskiego producenta - firmy PLUS. Urządzenie oznaczone symbolem HE-3100 zostało zaprojektowane z myślą o zestawach kina domowego. Projektor został wyposażony w matrycę DLP i dysponuje siłą światła 450 ANSI lumenów przy kontraście 700:1. PLUS HE-3100 posiada konwerter progressive-scan, dzięki czemu przy oglądaniu filmów z płyt DVD (najczęściej zapisanych z bitratem 24), projektor nie "gubi" klatek. Inne ciekawe rozwiązanie to 480P - nowa technologia Texas Instruments, umożliwiająca prezentację obrazu w formacie 16:9 bez widocznej utraty jakości.

Projektor pozwala uzyskać obraz o przekątnej 80 cali pracując w odległości zaledwie 2,8 metra od ekranu. Inną cechą nowego PLUS-a jest cicha praca - poziom hałasu generowanego przez urządzenie nie przekracza 32dB. Taki wynik uzyskano dzięki zredukowaniu szybkości obrotów wentylatora oraz zastosowaniu specjalnego systemu przepływu powietrza wewnątrz urządzenia. Wielkość projektora jest porównywalna do kartki A4, a waga wynosi zaledwie 2 kg. Producent udostępnia HE-3100 w pięciu wersjach kolorystycznych (srebrnej, czarnej, białej, czerwonej i niebieskiej). W Polsce dystrybucją projektora PLUS HE-3100 zajmuje się firma AVC. Urządzenie oferowane jest w cenie 15 900 (netto dla odbiorcy końcowego). Projektor objęty jest 3-letnią gwarancją.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.