Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 20 listopada 2012 
    

EVGA Z77 Stinger w końcu trafia do sprzedaży


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 11:31
Zaprezentowana we wrześniu płyta główna EVGA Z77 Stinger w końcu trafiła do sprzedaży w USA, a niebawem będzie też dostępna na "starym kontynencie", w tym również i w Polsce. Opisywana płyta główna w standardzie mini-ITX została wyposażona, jak sama nazwa wskazuje, w chipset Intela Z77, połączony z gniazdem procesora LGA 1155, w którym możemy zamontować jeden z układów z rodziny Ivy Bridge. Energia elektryczna dostarczana jest do procesora za pomocą 7+1-fazowej sekcji zasilania, a na PCB umieszczono dwa sloty na kości pamięci typu DDR3-2133, dwa porty SATA 6Gb/s, dwa SATA 3Gb/s, jeden PCI-Express x16 oraz jeden mini PCI-Express.

Specyfikacja techniczna obejmuje również moduły Gigabit Ethernet, 7.1 kanałowy moduł audio, cztery porty USB 3.0, dwa eSATA oraz zestaw wyjść wideo w postaci DisplayPort i HDMI.

Model Z77 Stinger został przez firmę Evga wyceniony na kwotę 199,99 dolarów, a więcej szczegółów technicznych na ten temat znajdziecie na stronie producenta.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.