Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 20 listopada 2012 
    

Dziś premiera nowego Hitmana - Absolution (Rozgrzeszenie)


Autor: Wedelek | 11:58
(4)
W dniu dzisiejszym na całym świecie debiutuje nowy Hitman zatytułowany Rozgrzeszenie (ang. Absolution), w którym po raz kolejny wcielimy się w rolę płatnego mordercy, wykonującego dyskretnie swoją pracę. Tym razem znany nam z poprzednich części "łysolek" zostanie zdradzony przez swoich dotychczasowych mocodawców. Okazuje się, że ci wplątali agenta numer 47 w niebezpieczną grę, za którą kryje się tajemniczy spisek. Oczywiście ucieczka nie wchodzi w grę, bo nasz protagonista nie zwykł szybko dawać za wygraną, tym bardziej że szczęśliwie pojawia się niespodziewana pomoc ze strony Diany Burnwood, znanej z poprzednich części Hitmana.

Istna rewolucja dokonała się również w mechanice gry i nowy Hitman przynosi kilka nowych rozwiązań, które ułatwią rozgrywkę. Najlepszym przykładem jest zdolność Instynkt, która pozwala nam widzieć trasy patroli naszych oponentów, co znacząco ułatwia ich eliminowanie. Co więcej sama gra stała się teraz bardziej dynamiczna i oprócz tradycyjnych misji, w których trzeba będzie cicho eliminować wyznaczone cele pojawią się też takie, w których będziemy zmuszeni atakować frontalnie, częstując obficie napotkanych oponentów ołowiem. Na szczęście tego typu misje nadal będą wymagać od nas odrobiny taktyki, a samotna szarża na wroga szybko zakończy się naszą śmiercią. Będziemy więc zmuszeni korzystać z przygotowanego przez twórców systemu osłon oraz rozmieszczonych na mapie elementów.

A tak właśnie prezentuje się opisywana gra:


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. graficznie (autor: Kosiarz | data: 20/11/12 | godz.: 15:53)
  to nie zmienil sie specjalnie w porownaniu do pierwszego...

 2. Hitman 2. (autor: Majster | data: 20/11/12 | godz.: 17:10)
  Ciekawe, czy po tylu latach programiści pomyśleli o tym, żeby ich gra nie wychodziła do Windowsa ? Ciekawe... Hitman 2 cierpiał na to jak cholera i nie pomagały żadne "triki, kiki, śpiki".

  Jeden braciak parę lat temu dostawał szajby, bo nagle jeb i... zamiast Hitmana 2 mieliśmy pulpit. Obojętnie czy Win 2000 albo XP, sterowniki siakie lub owakie. Problem był i to bardzo uciążliwy. Ciekawe jak będzie tym razem ? Potrzeba czasu żeby się dowiedzieć. Jak to mówią: wszystko wyjdzie w praniu.

  Ale konfiguracja swoją drogą. U kuzyna na AMD: źle, u mnie kilka lat później (na Intelu) - lepiej. Jeśli Hitman 5 nie będzie "lubił" Phenomów II lub innych "wynalazków" od AMD, to nic dziwnego że może się powtórzyć to co było z drugą częścią gry.


 3. warto byscie napisali (autor: Mario2k | data: 20/11/12 | godz.: 18:40)
  Te video to z wersji konsolowej czy tez PC ???

  jak PC to odwalili fuszerke


 4. konsola (autor: pitero | data: 20/11/12 | godz.: 22:34)
  ...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.