Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 29 listopada 2012 
    

Windows Phone 7.8 pojawi się na początku przyszłego roku


Autor: Wedelek | 10:25
(3)
W przeciągu kilku ostatnich dni napływały do nas niepotwierdzone informacje, sugerujące że aktualizacja dla Windows Phone 7, która zwiększy numerek do wersji 7.8, pojawi się 28 listopada. Okazało się, że tym razem była to jedynie plotka, ale cała zamieszanie które wywołała skłoniło Microsoft do zajęcia stanowiska w sprawie wywoływanej do "tablicy" aktualizacji. Na blogu firmowym Microsoftu pojawił się wpis, z którego wynika, że Windows Phone 7.8 trafi na serwery giganta z Redmond na początku przyszłego roku.

Niestety i tym razem Microsoft nie precyzuje kiedy dokładnie to nastąpi, więc możemy się spodziewać kolejnych nieoficjalnych doniesień w tej sprawie. Do sieci trafiły również informacje, sugerujące że poszczególni producenci telefonów szykują niskobudżetowe telefony pracujące właśnie pod dyktando Windows Phone 7.8, ale w tej chwili nie znamy bliższych szczegółów.

Swoją drogą jakiś czas temu pojawiły się też doniesienia sugerujące, że wersja 7.8 nie będzie ostatnią, jaką w ręce starszych użytkowników odda producent i że pojawi się jeszcze co najmniej jedna aktualizacja. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ale się wleką... (autor: Seba78 | data: 29/11/12 | godz.: 16:15)
    Na początku przyszłego roku może już nie być noki (jak nie dostanie kredytów) a Android może już być w stadium 5.1!

  2. @1. (autor: Krotock | data: 30/11/12 | godz.: 18:06)
    Przeoczyłeś news, w którym to pisano o bardzo dobrym wyniku sprzedaży nowej Lumii w USA.

  3. cóż, zobaczymy co będzie dalej... (autor: Seba78 | data: 2/12/12 | godz.: 15:34)
    może da radę, może nie... nic nie jest przesądzone. No może poza kursem akcji oraz ratingiem papierów noki. Tu sprawa jest już jasna, jej papiery na razie nadają się do podcierania dupy.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.