Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 3 grudnia 2012 
    

Dwie nowe obudowy Gigabyte dla oszczędnych


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 07:47
(1)
Gigabyte poszerzył swoją ofertę o dwie nowe obudowy typu ATX midi tower, oznaczone symbolami GZ-F2 oraz GZ-F5. Tak naprawdę obie te obudowy są niemal identyczne, a jedyny element, który je odróżnia to przedni panel, wykonany z plastiku (ABS). W modelu GZ-F2 jego design jest stonowany, a plastik może być pomalowany w całości na czarno lub może zostać wykorzystany kolor czarny i srebrny. GZ-F5 posiada bardziej krzykliwy wygląd i występuje w jedynym słusznym kolorze, jakim jest czarny. Pozostałe elementy zostały wykonane ze stali niskowęglowej o grubości (SECC) 0,5mm, a całość charakteryzuje się wymiarami 180 x 420 x 380 mm oraz wagą 3,3kg.

Obie obudowy otrzymały po trzy zewnętrzne zatoki w formacie 5.25-cala i pięć wewnętrznych, 3.5-calowych. Specyfikacja techniczna obejmuje również pojedynczy, 80mm wentylator montowany z tyłu, a także system chłodzenia Intel CAG 1.1, montowany na bocznej ściance obudowy (widoczna na zdjęciu, walcowata rura).

Obie obudowy powinny kosztować około 30 dolarów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. GT520 4GB (autor: Sasilton | data: 3/12/12 | godz.: 10:57)
    obudowa no-name do zestawów z allegro

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.