Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 4 lipca 2002 
    

DJ3420 - czyli nowy członek rodziny HP


Autor: DYD | źródło: e-mail | 00:10
Firma Hewlett-Packard przedstawia nową kolorową drukarkę atramentową HP Deskjet 3420. Model ten, cechuje się niewielką lśniącą obudową i umożliwia szybkie sporządzanie kolorowych wydruków. Maksymalna rozdzielczość wydruku o fotograficznej jakości sporządzonego przy użyciu drukarki Deskjet 3420 na papierze fotograficznym typu premium wynosi 2400 x 1200 dpi. Urządzenie to działa z maksymalną szybkością 10 stron na minutę w przypadku tekstu czarnego oraz 8 stron na minutę w przypadku druku kolorowego.

Kolorowa drukarka jest przeznaczona dla rodzin i użytkowników indywidualnych, którzy poszukują szybkiej i łatwej w obsłudze drukarki do codziennego użytku. Niewielki rozmiar tego modelu pozwala na łatwą jego instalację w miejscu pracy, a dzięki składanej tacy na papier (o pojemności 100 arkuszy) można zaoszczędzić więcej miejsca. W zestawie znajduje się również oprogramowanie HP Printer Assistant, ułatwiające wykrywanie i usuwanie problemów. Drukarka jest wyposażona w przycisk anulowania drukowania oraz wskaźnik poziomu atramentu, co ułatwia jej eksploatację. Drukarka Deskjet 3420 będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 399 zł (rzeczywiste ceny mogą być inne).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.