Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 4 lipca 2002 
    

Najnowszy Plextor już w sprzedaży


Autor: DYD | źródło: e-mail | 16:47
Alstor rozpoczął sprzedaż najnowszego produktu firmy Plextor: zewnętrznej nagrywarki USB PX-W4012TU. Nowy napęd nagrywa płyty CD-R z maksymalną prędkością 40x, płyty CD-RW z maksymalną prędkością 12x. Odczyt płyt CD odbywa się z maksymalną prędkością 40x. Jest to jeden z nielicznych napędów kompatybilnych z formatem Mt. Rainier. W nagrywarce PX-W4012U zastosowano m.in. technologię VariRec, polegającą na możliwości regulowania mocy lasera podczas nagrywania muzyki w formacie CD-Audio. Wynikiem odpowiedniej regulacji mocy lasera jest znaczna redukcja współczynnika zniekształceń "jitter" podczas odtwarzania, co przekłada się na wyjątkowo czysty dźwięk porównywalny do brzmienia oryginalnej płyty tłoczonej. Dodatkowo najnowszy napęd firmy Plextor wyposażono w znane technologie PoweRec II (ustalającą optymalne warunki zapisu) i Burn-Proof (chroniącą przed błędami podczas zapisu).

Warto dodać, że napęd PX-W4012TU posiada tackę wykonaną z czarnego tworzywa, co wpływa na zmniejszenie rozproszenia światła lasera podczas zapisu i odczytu. Redukcja rozproszenia oznacza wyższą jakość i trwałość zapisu oraz odczyt bez zniekształceń sygnału. W zestawie Retail Kit, oprócz napędu Plextor PX-W4012TU znajduje się oprogramowanie Nero 5.5+InCD, PlexTools, 5 płytek CD-R, 1 płytka CD-RW, zasilacz, kabel USB, kabel sieciowy oraz polska instrukcja obsługi. Cena nagrywarki PX-W4012TU w wersji Retail Kit wynosi ok. 1350 zł brutto.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.