Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 24 grudnia 2012 
    

Wszystkie smartfony Samsunga z WP 7.5 z aktualizcją do WP 7.8


Autor: Zbyszek | źródło: PhoneArena | 13:58
(1)
Nieudostępnianie przez producentów smatfonów aktualizacji oprogramowania do nowszych wersji to częsty problem z jakim muszą borykać się ich posiadacze. Taka sytuacja nie będzie mieć miejsca w przypadku smartfonów Samsunga z Windows Phone 7.5. Producent za pomocą swojego włoskiego oddziału potwierdził właśnie, że wszystkie jego smartfony z Windows Phone 7.5, w tym model Omnia W otrzymają aktualizację do Windows Phone 7.8.

Aktualizacja ma zostać udostępniona na początku przyszłego roku, jednak jak informuje Samsung - jej konkretny termin zależy od Microsoftu.

Na aktualizację oczekują posiadacze dotychczasowych smartfonów z Windows Phone, którzy jak wiadomo nie otrzymają najnowszego Windows Phone 8. W zamian przygotowano dla nich właśnie wersję 7.8, która wprowadza część nowości i funkcji z wersji 8.0, w tym między innymi nowy ekran startowy, identyczny jak w Windows Phone 8, obsługę funkcji Rooms oraz dostęp do Xbox Music Store i Xbox SmartGlass. Ponadto wprowadzono możliwość zmiany rozmiaru kafelków, a ilość kolorów dla kafelków (tzw. akcenty) została zwiększona do 20.

Wiadomo także, że niektórzy producenci telefonów szykują nowe niskobudżetowe smartfony pracujące pod dyktando Windows Phone 7.8. Konstrukcje średniej i wyższej klasy będą standardowo wyposażane w Windows Phone 8.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: trepcia | data: 24/12/12 | godz.: 18:25)
    No i super, moja mama będzie miała WP 7.8 :-)
    BTW.
    Ten samsung to dobry telefon jest.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.