Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 7 stycznia 2013 
    

Serwis streamingowy rara.com wchodzi na polski rynek


Autor: Artykuł reklamowy | 07:45
(2)
Brytyjski serwis streamingowy rara.com inauguruje świąteczną kampanię wspieraną przez celebrytów i artystów, takich jak brytyjski raper Tinchy Stryder, gwiazda NFL Victor Crux i gwiazda Smash Megan Hilty, którzy zaproponują bożonarodzeniowe playlisty. rara.com oferuje każdemu nowemu użytkownikowi do 7 dni darmowego dostępu do muzyki poprzez sieć i urządzenia mobilne. Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy odwiedzić stronę rara.com i wprowadzić kod kuponu HOLIDAY2012. Promocja świąteczna trwa od 20 grudnia do 31 stycznia.

rara.com dziś poszerza swą działalność o 6 nowych krajów w Europie Wschodniej: Polskę, Węgry, Czechy, Litwę, Łotwę i Estonię. Katalog muzyki w każdym z tych krajów zawiera utwory zarówno lokalnych jak i międzynarodowych artystów, a playlistami zarządzają lokalni eksperci muzyczni.

Obecnie rara.com umożliwia streaming muzyki na żądanie do użytkowników komputerów PC i Mac za pośrednictwem Internetu i aplikacji na iPhone, iPad, iPod touch, Android i Windows 8 w 33 krajach na całym świecie. Są to: USA, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Szwajcaria, Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Portugalia, Polska, Węgry, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Meksyk, Brazylia, Australia, Nowa Zelandia, Singapur, Hong Kong, Tajwan, Malezja i Republika Południowej Afryki. Dalsze poszerzenie działalności rara.com planowane jest na rok 2013.

rara.com ogłasza umowę licencyjną z wiodącym niezależnym dystrybutorem cyfrowych treści [PIAS]. Dzięki temu w globalnym katalogu 18 milionów utworów firma udostępnia również utwory szeregu niezależnych artystów.

Po promocyjnym Free Trial, dostęp do rara.com kosztuje 99p/99c miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Następnie należy uiścić stałą opłatę w wysokości 4,99 €/$ miesięcznie za dostęp online (web). Koszt mobilnego dostępu na iOS, Android i Windows 8 (web + mobile) wynosi tylko 1.99 ?/€ /$ za miesiąc przez pierwsze 3 miesiące, a następnie 9,99 €/$ miesięcznie lub równowartość w lokalnej walucie.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. AHAHAHAH (autor: RusH | data: 7/01/13 | godz.: 16:52)
    placic za muzyke?
    celebryci?

    ahahahahaa


  2. ... (autor: djXone | data: 8/01/13 | godz.: 04:28)
    youtube jest za darmo, na komorke jest wiele stacji radiowych, jaki sens płacić za muzykę? Coś innowacyjnego musiałoby to być, to już lepiej wykupić sobie abonament na last.fm ;)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.