Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 8 stycznia 2013 
    

CES 2013 w Las Vegas 8-11 stycznia: dziś rozpoczęcie


Autor: DYD | 15:44
Międzynarodowe targi elektroniki użytkowej Consumer Electronics Show 2013 (CES 2013) potrwają od dziś do piątku (8-11 stycznia br.) w Las Vegas. Targi CES 2013 będą gościć 3000 wystawców z całego świata, którzy zaprezentują nowe produkty w 15 głównych kategoriach, w tym między innymi audio, elektroniki motoryzacyjnej, inteligentnych domów, obrazowania cyfrowego i fotografii, gier oraz cyfrowej rozrywki i płatnych treści mobilnych. Na naszych łamach na bieżąco informujemy o najważniejszych premierach podczas CES 2013.

Imprezę dodatkowo wzbogaci pojawienie się takich wykonawców jak zespół Maroon 5, Alicia Keys, czy "50 Cent", Lemmy Kilmister z zespołu Motörhead, LL Cool J, Rohan Marley - syn Bob'a Marley'a, Rev. Run - założyciel grupy hip-hip'owej Run-D.M.C.

Międzynarodowe targi Consumer Electronics Show to największe i jedne z najstarszych targów elektroniki użytkowej, organizowane w Las Vegas corocznie w styczniu. Podczas targów prezentowany jest sprzęt elektroniczny różnych kategorii produktowych z zakresu cyfrowej rozrywki, komunikacji bezprzewodowej, gier komputerowych oraz wielu innych. Targi przyciągają setki firm oraz dziesiątki tysięcy odwiedzających z całego świata. Wszystkie zyski z targów CES® są reinwestowane w branżę usług elektronicznych.

Inicjatorem i organizatorem targów jest Consumer Electronics Association (CEA®) będąca zrzeszeniem ponad 2 000 firm i przedstawicieli czołowych przedsiębiorstw z branży elektroniki użytkowej.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.