Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 9 stycznia 2013 
    

Asus (CES): E2KM1-I Mini-ITX, przetwornik Xonar i dysk SSD @ PCI-Express


Autor: DYD | 12:55
(4)
Płyta główna Asus E2KM1-I Deluxe Mini-ITX powstała z myślą o komputerach pełniących rolę centrum multimedialnego tzw. Media PC lub HTPC (Home Theater Personal Computer). Mają zajmować niewiele miejsca i odznaczać się funkcjonalnością odtwarzacza filmów, muzyki i zdjęć, a często także tunera telewizji i nagrywarki cyfrowej. E2KM1-I Deluxe Mini-ITX wyposażono w dwurdzeniowy procesor AMD E2-2000 oraz kartę graficzną Radeon HD7340 kompatybilną z DirectX 11.


Zastosowano w niej również technologię Wi-Fi GO!, która zapewnia łączność z niektórymi telewizorami, komputerami, smartfonami i tabletami.

Asus prezentuje także przetwornik cyfrowo-analogowy Xonar Essence One MUSES Edition ze wzmacniaczem słuchawkowym. Wykorzystuje sześć wzmacniaczy operacyjnych MUSES 01 firmy New Japan Radio. Xonar Essence umożliwia 8-krotne, symetryczne zwiększanie próbkowania, które poprawia precyzję reprodukcji dźwięku. Dedykowany wzmacniacz słuchawkowy 600 Ohm ulepsza barwę brzmienia i dynamicznie rozszerza jej zakres.RAIDR Express to wydajny dysk SSD skierowany dla graczy wykorzystujący złącze PCI Express, dzięki czemu ma zapewnić szybszy transfer danych oraz krótszy czas ładowania gier w porównaniu z dyskami SSD korzystającymi z interfejsu SATA. Nowa pamięć masowa jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi znanymi chipsetami i systemami operacyjnymi oraz może być wykorzystywana jako dysk rozruchowy, zwiększając prędkość działania całego systemu.Daty wprowadzenia na rynek i informacje na temat dystrybucji nie zostały jeszcze podane.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. hmmmm (autor: Mario2k | data: 9/01/13 | godz.: 16:13)
  Gdzie parametry tego dysku SSD PCi-E ???
  Moze w koncu ktos przelamie zmowe producentow i zapoda dysk ssd na pci-e w normalnej cenie ?


 2. Xonar Essence umożliwia 8-krotne, symetryczne zwiększanie próbkowania (autor: RusH | data: 9/01/13 | godz.: 17:15)
  Asus to nowy creative :/

 3. Tiaaa (autor: ligand17 | data: 9/01/13 | godz.: 22:32)
  i znowu płytę będzie można spotkać jeszcze rzadziej, niż jednorożca...

 4. mnie (autor: Markizy | data: 9/01/13 | godz.: 23:01)
  ciekawi dlaczego tego ssd nie wykonali w wersji low-profile, dodatkowo budowanie takiego zestawu na wiekowym zatace jest bez sensu i mogli zaprezentować układ na nowym kabini trzy miesiące później, gdzie powinny się już pojawiać się gotowe urządzenia oparte o nowy procesor.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.