Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 10 stycznia 2013 
    

Huawei E3331 - prawdopodobnie najmniejszy modem na świecie


Autor: DYD | 17:29
Huawei zaprezentował podczas trwających targów CES miniaturowy modem USB. UltraStick E3331 ma 67,5mm długości, 25,5 mm szerokości i 7 mm grubości. Model umożliwia pobieranie danych z prędkością dochodzącą do 21 Mbps w sieciach PA+, obsługuje również sieci w standardzie IPV6. Modem korzysta też z opracowanej przez Huawei technologii Hi-Link, umożliwiającej nawiązanie połączenia z siecią w ciągu 15 sekund. E3331 trafi do sprzedaży na Filipinach w lutym 2013 oraz w innych krajach w późniejszym terminie.

"Na rynku urządzeń mobilnych doskonale widoczny jest trend tworzenia produktów stylowych, lekkich i smukłych" - powiedział Wang Yeh Biao, Prezes Huawei Data Card Product Group. "Huawei inwestuje w rozwój zaawansowanych i nowatorskich, a jednocześnie lekkich i smukłych mobilnych urządzeń szerokopasmowych. Z satysfakcją prezentujemy modem mobilny UltraStick E3331, który jest kolejnym krokiem na drodze do udostępnienia wygodnej i doskonałej technologii większej ilości osób" - dodaje Wang Yeh Biao.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.