Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 15 stycznia 2013 
    

Zasilacze Enermax NAXN ADV z 80 Plus Bronze


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 19:29
Enermax zaprezentował cztery nowe zasilacze komputerowe przeznaczone dla mniej wymagajacych odbiorców. Jednostki należą do serii NAXN ADV, oferują moc 350, 450, 550 oraz 650 W i pracują w klasie 80Plus Bronze, co oznacza, że odznaczają się sprawnością wynoszącą od minimum 82% do 86% w zakresie od 20 do 100% mocy maksymalnej. Jednostki są zgodne ze standardem ATX12V v2.3, mają aktywne PFC i jedną linię +12V oraz szereg zabezpieczeń, w tym przeciw przeciążeniom, przepięciom, zbyt niskim i zbyt wysokim napięciem.

Producent chwali się także bardzo niskim zużyciem energii w trybie czuwania (mniej niż 0,5W) oraz zastosowaniem nowych płaskich i elastycznych kabli, które ułatwiają zapanowanie nad porządkiem w obudowie. Chłodzeniem wnętrza zajmuje się wentylator o średnicy 135mm i zmiennej prędkości obrotowej. Zasilacze są objęte 3-letnią gwarancją producenta. Sprzedaż rozpocznie się niebawem, ceny niestety nie zostały podane.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.