Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 16 stycznia 2013 
    

Mini-tuner TV iD4Mobile - odtwarzanie TV z pomocą Androida


Autor: DYD | 23:54
(4)
Produkująca akcesoria mobilne firma iD4Mobile, prezentuje miniaturowy tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. iD-AndroidTV jest kompatybilny ze smartfonami i tabletami z zainstalowanym systemem Android. Dedykowane oprogramowanie iDTV, dzięki któremu możliwy jest odbiór sygnału cyfrowego, można pobrać bezpłatnie w serwisie Google Play. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji następuje automatyczna konfiguracja, skanowanie oraz zapisywanie kanałów.

Aplikacja iDTV wyświetla również informacje na temat bieżącego i następnego programu oraz pozwala na wybór opcjonalnych ścieżek dźwiękowych. Dodatkowo wyposażona jest w funkcję Timeshift, dzięki której można pauzować lub cofać nadawane programy i tym samym pozwolić sobie na przerwę podczas oglądania.

Produkt nie wymaga połączenia z internetem, a jedynie podpięcia jednej z dwóch znajdujących się w zestawie anten. Mała antena teleskopowa wpinana jest bezpośrednio do tunera, a druga - magnetyczna - posiada metrowy kabel zakończony standardowym złączem antenowym.

iD-AndroidTV kompatybilny jest z systemem Android w wersji 4.0.3 ("Ice Cream Sandwich") lub nowszej. Tuner można podłączyć do większości popularnych tabletów i smartfonów za pomocą złącza microUSB.

Użytkownicy produktów mobilnych firmy Apple mogą odbierać bezpłatną telewizję cyfrową dzięki innemu tunerowi marki iD4Mobile - modelowi iD-iPadTV.

Sugerowana cena detaliczna tunera iD-AndroidTV wynosi 179 zł brutto.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. niezle (autor: RusH | data: 17/01/13 | godz.: 07:26)
  180zl za sprzet kosztujacy 30zl :)))

 2. RusH spokojnie, to stanieje (autor: Sławekpl | data: 17/01/13 | godz.: 08:25)
  na początku tunery do pecetów też były drogie
  niedługo w dachówkach tuner TV będzie podstawowym wyposażeniem jak BT czy GPS (tak jak w Azji) a nie super hiper ekstra dodatkiem jak teraz


 3. Fajna rzecz (autor: kombajn4 | data: 17/01/13 | godz.: 14:00)
  o ile działa no i ta cena, Mogło by być ciut taniej. Ciekawe czy jeszcze ktoś wypuści coś podobnego. Wtedy cena miała by szanse spaść. Teoretycznie przecież wszystko powinno się rozbijać o zmianę wtyczki usb (na micro) i napisanie softu pod androida. A przecież producentów tunerów jest od groma.

 4. kombajn4 no właśnie tak dużo ich nie ma (autor: Sławekpl | data: 17/01/13 | godz.: 23:41)
  i w tym problem, kiedyś było ich więcej, sporo jest rebrantów sprzedawanych pod inną marką

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.