Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 4 lutego 2013 
    

Nowy, niereferencyjny GeForce GTX 660 od Colorfula


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 10:46
Gra Glorious Mission nie jest zbyt dobrze znana naszym rodzimym rynku, ale w krajach azjatyckich jest bardzo popularna. Tytuł ten należy do gatunku FPS i konkuruje z takimi produkcjami jak Call Of Duty czy Battlefield 3 - w rozwinięciu newsa możecie zobaczyć jak wygląda rozgrywka w Glorious Mission. Zapytacie pewnie czemu piszę o mało znaczącej na naszym rynku grze, która z pewnością nie trafi w najbliższym czasie na sklepowe półki w naszym kraju. Otóż niedawno firma Colorful zaprezentowała swoją nową kartę graficzną, nawiązującą kolorystyka do opisywanego tytułu.

Akcelerator ten zwie się iGame Glorious Mission i jest to niereferencyjny GeForce GTX 660, wyposażony w 980 procesorów strumieniowych oraz 2GB pamięci RAM typu GDDR5, z interfejsem 192-bit. Najciekawszym elementem opisywanej karty jest jej system chłodzenia, który został wykonany z aluminiowego radiatora, poprzecinanego czterema, 8mm ciepłowodami i chłodzonego przez dwa, 92-mm wentylatory. To co iGame Glorious Mission odróżnia od konkurencji to wykonane z metalowej siatki grile, które całkowicie zakrywają wentylatory, oraz aluminiowy backplate, który chroni PCB akceleratora i pomaga w odprowadzaniu powietrza.

Niestety Colorful nie podał ceny, jaką będziemy musieli zapłacić za jego nowy akcelerator. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.