Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 6 lutego 2013 
    

Nowe zasilacze firmy Huntkey z rodziny FX


Autor: Wedelek | źródło: Softpedia | 10:49
Kupujesz procesor AMD z rodziny FX? No to koniecznie musisz również zakupić nasz zasilacz z rodziny FX. Dokładnie taki slogan reklamowy nasunął mi się na myśl gdy tylko zobaczyłem nową ofertę zasilaczy komputerowych firmy Huntkey. Nie chodzi tu tylko o samą nazwę, ale również o kolorystykę pudełka - dominują barwy czerwona i czarna, a także umieszczony na nim obrazek, na którym przedstawiono kilku żołnierzy, wraz z czołgami i wozami opancerzonymi, co jednoznacznie definiuje grupę docelową - graczy. No ale przejdźmy do samych zasilaczy.

Do wyboru mamy dwie jednostki, okraszone symbolami FX500SE oraz FX620M, o mocy odpowiednio 500W i 620W. Pierwszy z zasilaczy może się pochwalić certyfikatem 80 Plus Platinum (sprawność na poziomie 92%), a w przypadku drugiego jest to 80 Plus Bronze (sprawność 87%). Obie jednostki są chłodzone przez 120mm wentylatory z aktywnym PFC, posiadają jedną linię 12V, oraz liczne zabezpieczenia (OVP, UVP, OPP, OTP & SCP), a do ich produkcji zostały wykorzystane wysokiej jakości kondensatory, produkcji japońskiej.

Niestety cen nie podano.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.