Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 11 lutego 2013 
    

nVidia oferuje pakiet 460zł do darmowych gier MMO


Autor: Wedelek | źródło: Guru3D | 10:36
Wygląda na to, że Nvidia pozazdrościła AMD pakietu darmowych gier, dodawanych do nowych Radeonów w ramach programu Never Settle, o którym pisaliśmy TUTAJ i postanowiła zachęcić graczy do zakupu swoich Geforce'ów w podobny sposób. Firma z Santa Clara zdecydowała jednak, że gry typu MMO cieszą się obecnie większym zainteresowaniem i zamiast dodawać do swoich akceleratorów klucze dla głośnych produkcji, postanowiła oddać w ręce graczy trochę gotówki, którą ci mogą spożytkować na zakup różnych elementów w jednym z trzech tytułów.

NVidia dziś zakomunikowała, że do każdej zakupionej karty graficznej GeForce GTX z serii 600 (od GTX 650 w górę) będzie dodawany pakiet o wartości do 460 zł, do wykorzystania w trzech grach World of Tanks, PlanetSide 2 oraz Hawken. Oferta obowiązuje od dzisiaj i dotyczy kart GeForce GTX od wszystkich autoryzowanych partnerów NVidii. Na terenie Polski można z niej skorzystać kupując kartę graficzną lub komputer w nią wyposażony w następujących firmach: Agito, Alsen, Komputronik, Morele.net, NTT, ProLine, Sferis oraz X-KOM. Wspomniane gry MMo to:

- Planetside 2 - FPS, w którym polem boju są obce planety - poniżej trailer
- World of Tanks - zasiadamy za sterami jednego z czołgów, dział samobieżnych lub niszczycieli czołgów
- Hawken - potyczka z wykorzystaniem ciężkich mechów - pisaliśmy o niej TUTAJ
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.