Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 14 lutego 2013 
    

Głośnik Panasonica wzbogaci dźwięk na tabletach, SC-NP10


Autor: DYD | 16:50
(3)
Panasonic przedstawił głośnik bezprzewodowy SC-NP10, który można używać z dowolnym urządzeniem z funkcją Bluetooth. Można ustawić tablet bezpośrednio na głośniku, choć nie jest do stacja dokowania, więc nie można używać jej jako ładowarki, a szkoda. Konstrukcja z 12-stopniowym pochyleniem ma umożliwić wierne odtwarzanie dźwięku stereofonicznego nawet w niewielkim oddaleniu od głośnika. Wbudowany głośnik niskotonowy wielkości 3 1/8 cala ma zapewnić niskie tony głośnikowi SC-NP10. Technologia Bluetooth Re-Master dba o poprawę częstotliwości utraconej podczas transmisji Bluetooth, umożliwiając słuchanie muzyki bez przerw.

Coraz większa popularność tabletów oraz używanie ich do słuchania muzyki i oglądania najnowszych programów TV za pośrednictwem serwisów online nadawców powoduje, że obecnie zawartość można odbierać w każdym miejscu domu. Ale jak wiedzą liczni użytkownicy tabletów, urządzenia te często charakteryzują się słabą jakością dźwięku i niskim poziomem głośności. Skutkiem tego nie ma praktycznie możliwości, aby dźwięki odtwarzane z tabletu były dobrze słyszalne dla więcej niż jednej osoby - mówi Michael Friedrich, starszy kierownik ds. marketingu produktów w europejskim dziale Home AV. Jako twórca innowacyjnych technologii audio, firma Panasonic postanowiła opracować nowy głośnik bezprzewodowy SC-NP10 przeznaczony dla właścicieli tabletów, który zapewnia wysokiej jakości, realistyczny dźwięk podczas słuchania muzyki i oglądania ulubionych seriali telewizyjnych przez Internet, zwiększając w ten sposób ogólny komfort korzystania z tabletu.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. może i dobrze, że nie jest to stacja dokująca (autor: Sławekpl | data: 14/02/13 | godz.: 17:08)
    sprzętu z japkowym gniazdem jest dostatek, przynajmniej to będzie bardziej uniwersalne, choć mogli dać jakieś gniazdo USB z możliwością ładowania, koszt niewielki a dla urządzeń które umożliwiają takie zasilenie opcja przydatna

  2. Przecież go pokazali (autor: Hiroshima | data: 16/02/13 | godz.: 17:22)
    już chyba przeszło miesiąc temu, czytałem o nim w relacji z CES.

  3. fajne urzadzonko (autor: lajkonik12 | data: 16/02/13 | godz.: 21:59)
    Troche szkoda ze nie jest to jednak stacja dokujaca ale nadal jest to bardzo ciekawe urzadzenie. Moze rownierz sluzyc jako podstawka do tabletu przy ogladaniu filmu ;] Czekam na info na temat dostepnosci w polsce

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.