Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 19 lutego 2013 
    

Fritz! wprowadza na polski rynek 4 urządzenia dedykowanych sieciom


Autor: DYD | 14:54
Firma AVM z siedzibą w Berlinie wprowadza na polski rynek urządzenia z rodziny Fritz! przeznaczone dla domu. Firma zaczyna od 4 urządzeń, a docelowo pod koniec roku ma znaleźć się w ofercie 12 modeli. Firma w całości produkuje i projektuje swoje urządzenia w Berlinie, zaś same produkty są w pełni zlokalizowane dla polskich odbiorców. Obecnie oferowany jest wielofunkcyjny router, powerline, WLAN repeater i karta sieciowa WiFi przeznaczone dla użytkowników sieci domowych.

Niemiecka jakość urządzeń oraz prostota obsługi to mają być najważniejsze atuty Fritz!. Urządzenia są zaopatrzone w polskojęzyczne instrukcje obsługi, do dyspozycji użytkowników pozostaje także polskojęzyczny system wsparcia technicznego. Produkty Fritz! są kompatybilne z większością dotychczas dostępnych na polskim na rynku urządzeń sieciowych. Użytkownicy Fritz! mają zapewnione bezpłatne i regularne aktualizacje oprogramowania.

Fritz!Box 3270 (cena 399zł) łączy funkcje bezprzewodowego routera i serwera mediów - pozwala na podłączenie wszystkich komputerów w domu lub biurze do sieci Internet za pośrednictwem linii ADSL/ADSL2+ lub łączy kablowych oraz bezprzewodowo w standardzie WLAN 802.11n 300 Mbit/s. Ponadto Fritz!Box oferuje możliwość korzystania z internetu mobilnego za pomocą modemów USB HSPA/LTE, a także specjalne integracje z smartfonami i tabletami z systemami Android oraz iOS. Wspiera WLAN N w pasmie 2,4 GHz albo w bardziej odpornym na zakłócenia pasmie 5 GHz. Dzięki prekonfigurowanemu kodowaniu WPA2, sieć bezprzewodowa FRITZ!Box może działać bezpiecznie zaraz po rozpakowaniu.

Fritz!WLAN USB Stick N (cena 90 zł) łączy komputer z sieciami WLAN, a prostą instalację zapewnia technologia Stick&Surf. Fritz!WLAN Repeater 300E (cena 299zł) zwiększa zasięg i wydajność sieci WLAN N 300 Mbit/s; kompatybilny ze wszystkimi standardowymi routerami WLAN; prosta instalacja w każdym gniazdku elektrycznym. Fritz!Powerline 500E (cena 349 zł w zestawie są dwie sztuki urządzeń) udostępnia sieć domową w gniazdkach elektrycznych z prędkością przesyłu danych do 500 Mbit/s; proste i energooszczędne połączenie wszystkich elementów sieci domowej; domyślnie aktywowane bezpieczne szyfrowanie zgodnie ze 128-bit AES.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.