Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 19 lutego 2013 
    

Mały projektor BenQ GP10 720p z Wi-Fi


Autor: DYD | 15:04
BenQ wprowadza na polski rynek projektor przeznaczony do domowej rozrywki. GP10, projektor o zwartej konstrukcji, ważący 1,5 kg, pozwala na projekcję obrazu o przekątnej 102 cm (40 cali) już z 1 metra z automatyczną korekcją jego kształtu (usuwanie efektu trapezu). Projektor GP10 o rozdzielczości 720p posiada wsparcie 3D-Ready, zapewniając kontrast 10000:1 i jasność 550 ANSI lumenów. Z projektorem można komunikować się bezprzewodowo (Wi-Fi).

Dla bezpieczeństwa (przede wszystkim dzieci) GP10 wyposażony został w funkcję samoczynnego wygaszania, która w wypadku wejścia osoby bezpośrednio w snop światła z lampy (urządzenie wykrywa ruch) wygasza ją automatycznie. Funkcja działa skutecznie z odległości 20-30 cm. Oprogramowanie EZ QPresenter (dostępne również dla mobilnych urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS) pozwala obsługiwać projektor jako drugi ekran, co daje możliwość nie tylko przesyłania strumienia video, ale także pracę nad dokumentami i łatwe przeprowadzanie prezentacji.

Projektor dostępny w Polsce będzie pod koniec lutego br. w sugerowanej cenie detalicznej 2 420 zł. Gwarancja door-to-door 36 miesięcy.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.