Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 25 lutego 2013 
    

iNAND Extreme SanDiska z układem Tegra 4 Nvidii


Autor: DYD | 23:48
Firma SanDisk poinformowała, że wbudowany napęd flash iNAND Extreme (Embedded Flash Drive - EFD) został wykorzystany w architekturze tabletów referencyjnych opartych na układzie Tegra 4 NVidii. Zastosowanie w układzie Tegra 4 procesora graficznego GeForce składającego się z 72 rdzeni oraz pierwszej czterordzeniowej implementacji najnowszego procesora centralnego ARM, czyli Cortex-A15, przekłada się na wysoki poziom wydajności, przetwarzania grafiki i długi czas pracy urządzeń mobilnych na zasilaniu bateryjnym. Zastosowanie kontrolera iNAND Extreme ma poprawić wydajność operacji sekwencyjnych i losowych, realizowanych przez aplikacje obsługiwane przez układ Tegra 4.

Dzięki temu użytkownicy mogą szybciej wczytywać strony internetowe, uruchamiać aplikacje i korzystać z nich przy zachowaniu niesamowitej szybkości przetwarzania danych, jak również przechowywać więcej treści cyfrowych. Specjalnie z myślą o potrzebach fotografów iNAND Extreme poprawia wydajność oprogramowania do obróbki zdjęć, obsługiwanego przez urządzenia wyposażone w układ Tegra 4. Obecna szybkość wykonywania zdjęć seryjnych wzrosła jeszcze bardziej, podobnie jak w przypadku rejestrowania i zapisu fotografii. Pamięć EFD iNAND Extreme stanowi element referencyjnej architektury tabletów z układem Tegra 4 i dostępna jest w wersjach od 16 GB do 32 GB.

Pamięć iNAND Extreme oparta jest na technologii 19-nanometrowej firmy SanDisk. Proces wytwarzania półprzewodników został opracowany z myślą o tabletach, smartfonach i innych urządzeniach mobilnych następnej generacji. Pamięć iNAND Extreme ma przyspieszyć synchronizację multimediów, transfer plików i reakcje systemu operacyjnego.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.