Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 6 marca 2013 
    

Patch 8.4 do World of Tanks: 10 czołgów ''Jej Królewskiej Mości''


Autor: DYD | 17:50
(4)
Wargaming ogłosił dzisiejszą aktualizację 8.4 do popularnej gry World of Tanks. Patch wprowadza 10 nowych niszczycieli czołgów Jej Królewskiej Mości oraz wiele innych zmian, aktualizacja jest dostępna już od dziś na serwerach europejskich (bezpośrednio stąd (884MB). Grube blachy, wysoka odporność na ostrzał oraz potężna siła ognia to główne cechy brytyjskich niszczycieli, z którymi od teraz będzie trzeba się liczyć w grze. Koronnym modelem jest zdecydowanie onieśmielający prototyp FV215b (183) wyposażony w śmiertelnie niebezpieczne działo 183mm.

Wraz z brytyjskimi potworami, aktualizacja 8.4 przynosi ze sobą 3 nowe lekkie czołgi niemieckie Pz.I, Pz.I Ausf.? i Pz.II Ausf.G. W grze pojawia się ponadto poradnik poczatkującego czołgisty, dzięki któremu nowi gracze dowiedzą się jak stawiać pierwsze kroki na polach bitew, od poruszania się przez walkę, po umiejętności załogi i wiele więcej. Jest on również idealną okazją dla weteranów, by odświeżyć sobie podstawy gry. Ulepszony został również tryb widza dla oglądania meczów na żywo i powtórek.

Aktualizacja 8.4 przynosi ze sobą również 4 areny przystosowane do nowego silnika graficznego i fizycznego - Ensk, Live Oaks, Steppes i Fisherman's Bay.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. By się (autor: SonyWali | data: 6/03/13 | godz.: 17:58)
  wzięli za optymalizację gry...czołgów jest już wystarczająco dużo. A więcej nie znaczy wcale...lepiej , nie? Jakieś nowe dobre mapki a nie czołgi...

 2. Ano (autor: kombajn4 | data: 6/03/13 | godz.: 19:08)
  nowa jakaś mapka chociaż jedna by się bardzo przydała. W ogóle w WOT jest koszmarnie mało map. Granie w kółko na tych samych mapach robi się coraz bardziej nudne. Przydały by się może jakieś błota kampanii na froncie wschodnim. Było by ciekawie. Mogli by też zrobić większe mapy na np 60 graczy(w którymś wywiadzie Wiktor bodajże mówił że testują na swoich wewnętrznych serwerach takie bitwy).

 3. ale (autor: Markizy | data: 6/03/13 | godz.: 21:02)
  dokładanie nowych jednostek jest domeną wielu gier online jak widzę, twórcom gry często nie chce się wyeliminować istniejące błędy a dokładając nowe jednostki tworząc kolejne błędy. Zapominają nawet o tym że silnik gry trzeba optymalizować czy też przebudowywać żeby sprostał coraz to wyższym wymaganiom. To co pisze tyczy się bardzo wielu gier, gdzie za kasę można mieć jakieś dodatki do gry.

 4. @02 (autor: stud3nt | data: 8/03/13 | godz.: 10:34)
  Testowali bitwy 30vs30 i zarzucili ten pomysł. Na dotychczasowych mapach byłoby zbyt duże zagęszczenie czołgów, trzeba by było zrobić nowe, co niezbyt pasuje do obecnych czołgów. Granie T95, Mausem czy brytyjskimi maszynami byłoby mordęgą. Ganianie za ostatnim przeciwnikiem (chowającym się scoutem) przyjmie nowy wymiar. Że nie wspomnę o notorycznych problemach z amunicją - wiele maszyn ma możliwość zabrania 20-30szt amunicji i mniej (Bocian zabiera 12szt), co spowodowałoby problem z zaopatrzeniem. Na M103, IS-7 czy ISU-152 nieraz 'prawie' się wystrzelałem do ostatka.

  Natomiast dla nowych map jestem jak najbardziej TAK, od prawie roku nie ma nic nowego, robią tylko lifting już istniejących. Tylko niech nie przywalą czegoś tak mega-kamperskiego, jak Cichy Brzeg czy denerwującego jak Smocza Dziura, tfu, Smocza Grań. Na szczęście obie mapy wycofano w celu przemodelowania (uffff).
  Błoto już było (mapa Bagna) i strasznie denerwowały, zwłaszcza kierowców czołgów ciężkich. Stawały się bardzo mulaste, co wykluczało szybką reakcję na cokolwiek, a w razie wykrycia na otwartym terenie powodowało błyskawiczną śmierć bez możliwości ukrycia się.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.