Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 11 marca 2013 
    

Tablet XPS 10 od Della ze stacją dokującą


Autor: DYD | 16:08
Dell wprowadza na polski rynek tablet XPS 10 z dwurdzeniowy procesorem Qualcomm Snapdragon S4 1,5 GHz, pracujący na dotykowym systemie operacyjnym Windows RT. Producent zachwala w XPS 10 znaczną wytrzymałość na uszkodzenia. Tablet można wyposażyć w mobilną stację dokującą z klawiaturą. Dzięki temu bez podłączonego zasilania można pracować przez 18 godzin (dane Della). Układ klawiszy zgodny z systemem Windows 8 i duży panel dotykowy z obsługą wielu gestów umożliwiają szybkie pisanie w sposób typowy dla notebooka.

Tablet wyposażono w wyświetlacz HD, dwie kamery, głośniki stereofoniczne z dźwiękiem SRS i dodatkowymi funkcjami audio, trzy mikrofony oraz funkcję usuwania zakłóceń FluencePro. XPS 10 można wyposażyć do 64 GB pamięci eMMC3 (krótki czas uruchamiania dzięki zaawansowanej pamięci masowej eMMC), jest także wersja tabletu z systemem Office 2013 RT dla Użytkowników Domowych i Uczniów. Dodatkowo tablet wyposażono w szereg aplikacji rozrywkowych takich jak Xbox Live oraz aplikacje muzyczne i wideo.

Ceny Dell XPS 10 ze stacją dokującą: 2999 zł brutto, bez stacji dokującej: 2299 zł brutto.
 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.