Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 14 marca 2013 
    

Microsoft wznowił aktualizację do Windows Phone 7.8


Autor: Wedelek | źródło: Microsoft | 21:00
(2)
Oficjalny debiut systemu Windows Phone 7.8 miał miejsce już na początku lutego, ale okazało się, że w kod nowej wersji OSu wkradł się błąd, co sprawiło, że oficjalna aktualizacja została zawieszona. Microsoft zapewniał, że postara się wznowić proces aktualizacji tak szybko jak to tylko możliwe, ale nie podano żadnej, nawet przybliżonej daty. Rozmyślnie, lub nie Microsoft zaskoczył miło wszystkich użytkowników starszych telefonów z systemem operacyjnym Windows Phone 7, umieszczając dosłownie przed chwilą na swoich serwerach oprogramowanie pozbawione wszelkich zgłaszanych lub wykrytych błędów.

Windows Phone 7.8 wprowadza nowy ekranu z kafelkami w trzech rozmiarach, kilka nowych akcentów, których teraz mamy 20 (odpowiadają za kolor kafli), pojawiła się też funkcja odpowiadająca za pobieranie tapety na ekran blokady z serwera Bing (teraz każdego dnia jest inny widoczek) i umożliwiono zmianę dostawcy wyszukiwania.

Tyle, jeśli chodzi o zmiany od Microsoftu, bo Nokia dorzuciła jeszcze kilka aplikacji, które pozwalają szybko tworzyć dzwonki i animowane obrazki *.gif, a także wysyłać pliki przez Bluetooth.

Aby zaktualizować system do nowszej wersji, trzeba skorzystać z aplikacji Zune.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Szok... (autor: Kenjiro | data: 14/03/13 | godz.: 22:32)
    Pieprzyli się z tym mnóstwo czasu, a zrobili...
    Nie mam słów, żeby wyrazić swoje ubolewanie nad ilością i jakością zmian w aktualizacji, aczkolwiek krótko mówiąc powinno się kogoś w MS powiesić za jaja.


  2. i tak coś skaszanili (autor: m&m | data: 16/03/13 | godz.: 17:27)
    bo teraz wprowadzają na szybko wymuszone upgrade'y do wersji 7.10.8862.144

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.