Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 19 marca 2013 
    

AMD rozpoczyna współpracę z firmą Aviary


Autor: Wedelek | źródło: Guru3D | 09:17
(1)
AMD poinformowało o zawiązaniu partnerstwa z firmą Aviary, która ma w swojej ofercie popularne aplikacje do edycji zdjęć, dedykowane dla rynku urządzeń mobilnych. Owocem tej współpracy ma być aplikacja oraz pakiet deweloperski (SDK), dedykowane dla Windowsa 8 i zoptymalizowane pod kątem pełnego wykorzystania potencjału nowych APU producenta z Sunnyvale. Dzięki połączeniu wydajności oferowanej zarówno przez układ IGP, jak i rdzeni x86 edycja zdjęć na urządzeniach wyposażonych w APU firmy AMD będzie nawet 16x szybsza niż gdybyśmy korzystali z produktów bazujących na konkurencyjnym procesorze, o zbliżonej wydajności.

Warto wspomnieć, że w sklepie z aplikacjami dla Windows 8 można już znaleźć edytor zdjęć od Aviary, ale obecna wersja nie jest jeszcze zoptymalizowana pod kątem współpracy z układami od AMD.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. no i ... (autor: loccothan | data: 21/03/13 | godz.: 00:24)
    Zaczyna się duuuże wsparcie dla AMD !!! Gratulacje zwycięstwa w jakze nierównej walce (Intel i nV i ich ciosy poniżej pasa oo[o )
    Teraz po zapowiedziach Next Genów czyli ALL about AMD wszyscy zaczynają optymalizację pod AMD !!!! he he


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.