Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 22 marca 2013 
    

Co miesiąc z YouTube korzysta ponad miliard użytkowników


Autor: Wedelek | 09:42
(1)
Na oficjalnym blogu grupy zajmującej się rozwijaniem serwisu YouTube pojawiła się informacja, że z serwisu co miesiąc korzysta już ponad miliard użytkowników, co jest kolosalną liczbą, zważywszy na fakt, że każdy z tych użytkowników ogląda od kilku, do kilkuset filmików w ciągu tego miesiąca. To zaś pokazuje jak duży potencjał tkwi w opisywanym serwisie, który swą popularność zawdzięcza między innymi temu, że jest darmowy i korzystanie z jego zawartości oraz funkcji przesyłania filmów nie wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami.

Warto nadmienić, że akurat ten aspekt spędza sen z powiek Google, które jest właścicielem powstałego w 2005 roku serwisu i od chwili jego wykupienia za równowartość 1,65 miliona dolarów usilnie próbuje zwiększać przychody z tytułu jego istnienia.

Pisząc o YouTube warto nadmienić, że w ubiegłym roku pękła magiczna bariera miliarda wyświetleń dla pojedynczego klipu. Tym który tego dokonał był koreański artysta o pseudonimie PSY, który swoją piosenką – Gangnam Style, dosłownie podbił serca internautów, którzy wciąż z chęcią ją oglądają, o czym świadczy liczba wyświetleń, zbliżająca się już do 1,5 miliarda.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: coolart | data: 23/03/13 | godz.: 12:43)
    hymm z ogladaniem tak lecz z pojawianiem i znikaniem uzytkownikow to juz milcza bo to malo wazne , wazne iz przybywa ogladalnosc

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.