Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 26 marca 2013 
    

Trailer nowego Assassin's Creed 4: Black Flag


Autor: Wedelek | źródło: Vr-Zone | 10:18
Ubisoft opublikował w sieci trailer zapowiadający premierę kolejnej gry z serii Assassin's Creed, tym razem okraszonej cyferką cztery i podtytułem Black Flag. Tym razem kierowany przez nas protagonista, którym będzie bohater „trójki” - Edward Kenway, obierze drogę pirata, przemierzającego wody morza Karaibskiego. W grze odwiedzimy kilka różnych lokacji, rozmieszczonych na oddalonych od siebie wysepkach, odwiedzimy znane porty morskie usytuowane w tamtym rejonie, a nawet popływamy w towarzystwie rekinów.

Pojawią się tez walki okrętów, prowadzone na otwartym morzu, a także ulepszony system walki, który ma sprawić, że taniec śmierci będzie jeszcze efektywniejszy. Nie zabraknie również wszelkich elementów, które mogliśmy zobaczyć w poprzednich odsłonach cyklu, w tym biegania po dachach czy wspinaczki na wysoko położone punkty obserwacyjne, z których potem wykonamy „skok wiary”.

Assassin's Creed IV: Black Flag zadebiutuje 29 października 2013 roku na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U, a także dla komputerów PC.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.