Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 26 marca 2013 
    

Nowe sterowniki od Nvidii dla Bioshock: Infinite i nie tylko


Autor: Wedelek | źródło: Nvidia | 10:38
Nvidia umieściła na swoich serwerach nowe sterowniki dla swoich kart graficznych z rodziny GeForce, oznaczone symbolem 314.22. Nowe oprogramowanie zostało stworzone głównie z myślą o wyczekiwanym Bioshock: Infinite, ale producent nie zapomniał też o innych tytułach, gdzie również można zaobserwować spory wzrost wydajności. Zdaniem Nvidii, po przeprowadzeniu wewnętrznych testów z wykorzystaniem modelu GTX 680 wydajność w Bioshock: Infinite dzięki nowym sterownikom wzrosła o 41%, w nowym Tomb Raiderze było to nawet 60%, w Sniper Elite V2 wydajność podskoczyła o 23%, a w Sleeping Dogs o 13%.

Oczywiście należy pamiętać, że wyniki te przedstawiają największą, uzyskaną różnicę i trzeba pamiętać, że w większości lokacji zysk był znacznie niższy. Nowe sterowniki przyniosły również kilka nowych profili SLI, które zwiększają wydajność w Sniper Elite V2, Sleeping Dogs, StarCraft II, Civilization V, Sniper Elite: Nazi Zombie Army, Dungeons and Dragons: Neverwinter, oraz BioShock Infinite.

Nowe sterowniki możecie pobrać wprost ze strony producenta – KLIK.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.