Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 27 marca 2013 
    

Znamy cenę gry Assasin’s Creed 4 dla konsoli PlayStation 4


Autor: Wedelek | źródło: Vr-Zone | 09:40
(1)
Od pewnego czasu w sieci krążą pogłoski sugerujące, że gry dla PlayStation 4 i Xboxa 720 będą droższe niż te sprzedawane dla obecnej generacji konsoli. Spekulacje te wyraźnie niepokoją graczy, których przez przypadek uspokoił Ubisoft, umieszczając przez pomyłkę na swojej stronie Uplay cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić w systemie przedsprzedaży za grę Assassin's Creed IV dla konsoli PlayStation 4. Mowa tutaj o sumie 119,99 funtów za edycję kolekcjonerską, co oznacza, że opisywana gra w wersji dla nowej konsoli Sony będzie sprzedawana w identycznej cenie jak odmiany dedykowane obecnie sprzedawanym konsolom Sony, Nintendo i Microsoftu.

Innymi słowy wygląda na to, że wszelkie pogłoski mówiące o tym, że gry dla kolejnych generacji konsoli będą droższe, są całkowicie bezzasadne.

Assassin's Creed IV: Black Flag zadebiutuje 29 października 2013 roku na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U, a także dla komputerów PC.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. normalnie (autor: Franz | data: 27/03/13 | godz.: 17:36)
    http://i.imgur.com/bTxcR.jpg

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.