Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 17 lipca 2002 
    

Wiadomości w skrócie


Autor: DYD | źródło: e-mail | 13:18
Wczoraj ukazało się uaktualnienie datowane na 16.07 baz danych wirusów (łącznie baza liczy już 61687 wirusów) dla oprogramowania antywirusowego firmy Symantec. Z najnowszych definicji (3.25 MB) mogą skorzystać użytkownicy produktów z rodziny Norton AntiVirus. Plik można też pobrać z naszego serwera FTP.

HP wprowadzi w sierpniu na rynek nowe notebooki przeznaczone na rynek korporacyjny: Compaq Evo N610C i N410c. Pierwszy z nich, Evo N610c, to lekki i wydajny komputer przenośny dla osób, które dzielą swój czas pracy pomiędzy podróż i biuro. Wyposażony w procesor Intel P4-M, rozwiązania MutliBay i MultiPort, szybki kontroler grafiki, jest wszechstronnym komputerem, który łatwo włączyć w infrastrukturę firmy. Evo N410c jest ultralekkim (1,58 kg) notebookiem dla osób stale pracujących w podróży. Zastosowano w nim procesory Intel Pentium III-M, rozwiązanie Multiport oraz rozwiązania łączności bezprzewodowej. Opcjonalnym wyposażeniem jest przenośna stacja rozszerzeń, która zawiera wnęki MultiBay na wszelkie kompatybilne urządzenia i napędy oraz umożliwią prace komputera nawet do 9h.

ESCAPE Magazine, zgodnie z oczekiwaniami Czytelników zorganizowało konkurs z dużą ilością nagród. Tym razem do wygrania są 4 ciekawe książki opowiadające o naszych komputerowych bohaterach - HAKERACH. Są to odpowiednio: "Hakerzy w Linuxie", "Hakerzy w Windows 2000", "Hakerzy - Cala Prawda" i "Hakerzy Wyzwanie". Więcej informacji na temat konkursu i szczegółowych zasad można znaleźć na stronie ESCAPE Magazine. Serdecznie wszystkich zachęcamy do wzięcia w nim udziału, naprawdę warto!

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.