Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 15 kwietnia 2013 
    

Inno3D wprowadzi do oferty jeszcze jednego Titana


Autor: Wedelek | źródło: WCCFTech | 07:44
(1)
Firma Inno3D doszła do wniosku że jeden, autorski GeForce GTX Titan to za mało i obok wersji iChill wyposażonej w układ chłodzenia Accelero Hybrid w sprzedaży pojawi się akcelerator chłodzony przez układ HerculeZ 3000. Jest to bardziej tradycyjna konstrukcja, zbudowana z aluminiowego radiatora poprzecinanego pięcioma ciepłowodami, któremu w chłodzeniu pomagają trzy wentylatory, prawdopodobnie o średnicy 90mm każdy. Nowa karta od Inno3D będzie fabrycznie podkręcona - GPU będzie pracować z zegarem 927 MHz + Turbo, a w przypadku 6GB pamięci RAM typu GDDR5 będzie to 6008 MHz (efektywnie).

Gwoli przypomnienia każdy GeForce GTX Titan bazuje na układzie GK110 (28nm, architektura Kepler) i dysponuje 2688 procesorami strumieniowymi, 48 ROPami, 224 TMU. Opisywana karta z monitorem łączy się za pośrednictwem dwóch złączy DVI, jednego HDMI i jednego DisplayPort.

Autorska wersja od Inno3D do sprzedaży trafi najprawdopodobniej 20 maja (wtedy kończy się zakaz publikowania jej testów - NDA) i wtedy też najprawdopodobniej dowiemy się ile będziemy musieli za nią zapłacić.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Dobre ciche chlodzenie (autor: Kosiarz | data: 15/04/13 | godz.: 10:46)
    Ale wymaga przewiewu w budzie inaczej mozna jajka gotowac

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.