Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 29 kwietnia 2013 
    

AMD zaprasza na konferencję APU13


Autor: Wedelek | źródło: AMD | 07:44
AMD za pośrednictwem swojej strony internetowej zaprasza na konferencję AMD Developer Summit 2013, która odbędzie się w dniach od 11-15 listopada bieżącego roku w San Jose. Co ciekawe producent z Sunnyvale postanowił nazwać tegoroczną imprezę dla deweloperów mianem APU13, co ma być skrótem od AMD Developer Summit 2013. Rzecz jasna chodzi tutaj nie o skrót powstały poprzez wyodrębnienie odpowiednich liter, a swoisty przekaz dla świata co będzie tematem przewodnim podczas organizowanej jesienią konferencji.

Nie chodzi jednak tylko o nowe APU AMD i strategię długofalową tej firmy, bo podczas APU13 zostanie przedstawiony plan działań jakie w przyszłym roku podejmie organizacja HSA, podsumowanie jej działalności w roku bieżącym i opis nowych trendów w branży.

Gwoli przypomnienia fundacja HSA (Architektur Systemów Heterogenicznych) skupia firmy: AMD, ARM, Imagination Technologies, MediaTek Inc; Samsung Electronics,Texas Instruments (TI), Apical, Arteris Inc; MulticoreWare Inc; Sonics, Symbio oraz Vivante Corporation, które wspólnie starają się wytworzyć standardy, obowiązujące na rynku układów APU i ułatwiające programowanie obliczeń równoległych.

Fundacja HSA to organizacja non-profit, otwarta dla wszystkich dostawców systemów SoC i SoC IP, producentów OEM, środowisk akademickich, dostawców oprogramowania komercyjnego i niezależnego.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.